Sam Tompkins – Die For Some (wideo z tekstami piosenek)

Sam Tompkins – Die For Some (wideo z tekstami piosenek)

Niesamowity wzrost Sama Tompkinsa jest kontynuowany wraz z wydaniem „Die For Some”, drugiej części jego długo oczekiwanego debiutanckiego albumu.

Wkrótce pojawi się album wyróżnionego artysty BRIT Awards na 2023 rok, a „Die For Someone” ujawnia ewolucję jego brzmienia, z optymistycznym, popowym refrenem, któremu towarzyszy oszałamiający wokal, pasja i wrażliwość, z których Sam staje się coraz bardziej znany . Energetyczny i surowy emocjonalnie utwór „Die For Some” jest klimatyczny, a jednocześnie dźwięczny, udowadniając, że Sam może się rozwijać w każdym gatunku, w jakim się zwróci. Sam mówi; „Znasz to uczucie, kiedy myślisz: trochę chcę się zakochać, ale boję się to zrobić z powodu tego, co stało się ostatnim razem? Umrzeć dla kogoś to ścieżka dźwiękowa do tego uczucia”.

Warto przeczytać!  Headie One powraca do „Martin's Sofa” na nowym singlu

Ten singiel, rozpoczynający serię kolejnych wydań singli planowanych na 2023 rok, pojawia się po znakomitym roku 2022 dla Sama Tompkinsa, który przyniósł mu falę sukcesów i rosnącą popularność na całym świecie.

„Die For Some” następuje po premierze pierwszej części nowego rozdziału „Lose It All” pod koniec 2022 roku; który zajął 9. miejsce w połowie tygodni brytyjskiej listy przebojów, po zgromadzeniu ponad 22 milionów wyświetleń w przedpremierowych mediach społecznościowych, 12 milionach transmisji na całym świecie i powtarzaniu się na listach odtwarzania od czasu premiery.

Wyznaczony przez twórców smaku, od Jacka Saundersa i Mollie King w BBC Radio 1 po Vogue, Wonderland, The Line of Best Fit i Hypebeast, Sam wywiązał się z otaczającej go ekscytacji i umacnia swoją reputację jako jednego z najszybciej rozwijających się brytyjskich artystów płci męskiej globalnie. Z ponad 130 milionami streamów na całym świecie, 3 milionami słuchaczy Spotify miesięcznie i dosłownie armią obserwujących podążających za nim, w 2022 roku trafił do pierwszej dziesiątki brytyjskich list przebojów z EP-ką „who do you modlitwa do”. stawia swoje imię, jego waleczność na żywo rozciąga się na całą Europę.

Warto przeczytać!  Prawie zamienił się w Hulka: koleś był coraz bardziej zły w miarę upływu czasu, ponieważ nie załapał żartu!

Po wydaniu „Die For Some”, w tym roku Sam będzie kontynuował współpracę z największymi artystami na całym świecie, wyruszy w swoją największą jak dotąd trasę koncertową, wystąpi na szeregu festiwali ORAZ wyda swój debiutancki album. Bądźcie czujni!

Źródło