Sędzia Young Thug czyta w sądzie teksty zawierające wulgaryzmy

#image_title

Sędzia w sprawie Young Thug YSL RICO przeczytał w sądzie słowa jednej z piosenek rapera z Atlanty.

Proces Young Thug rozpoczął się w tym tygodniu od wyboru ławy przysięgłych. Podczas przesłuchania w środę (4 stycznia) sędzia Ural Glanville przejrzał sprawę prokuratury dla przysięgłych w skali makro, w której recytował fragmenty piosenki Thuggera „Slime Shit” z 2016 roku.

„Hej, to szlamowe gówno, hej/YSL gówno, hej/Killin’ 12 gówno, hej/Jebać więzienne gówno, hej”, sucho czyta sędzia na 1:04:20 znaku wideo dostarczonego przez Law&Crime Network . „Gotowanie białej cegły, hej, hej / Nie jestem w tym nowy, hej, jestem temu taki wierny, hej, włożyłem cały szlam na sto lizawek, hej, hej”.

W ten sam monotonny sposób odczytuje również fragmenty wersetu Yaka Gottiego.

Warto przeczytać!  Scorned Swifties pozywa Ticketmastera po fiasku zakupu biletu Taylor Swift

„Slim albo daj się szlamować” – kontynuuje. „W VIP i mam ten pistolet na biodrze / Ty modlisz się, że żyjesz / Ja modlę się, żebym trafił / Hej, to szlamowe gówno… Pieprzyć, pieprzyć policję (Jebać ich), w duża prędkość”.

Adwokaci Young Thug starali się uniemożliwić użycie tekstów piosenek w sprawie przez cały proces prowadzący do procesu. Argumentowali, że użycie tekstów „jest rasistowskie i dyskryminujące, ponieważ jury będzie tak zatrute i uprzedzone”.

Young Thug i 27 innych współpracowników YSL zostało aresztowanych w maju 2022 roku i postawiono im długi akt oskarżenia, który twierdzi, że YSL jest w rzeczywistości brutalnym gangiem ulicznym. Young Thug został uznany za przywódcę organizacji i usłyszał osiem zarzutów naruszenia ustawy RICO. Grozi mu również posiadanie marihuany z zamiarem dystrybucji; posiadanie kodeiny z zamiarem dystrybucji; posiadanie kokainy; posiadanie broni palnej; i posiadanie ładunków karabinu maszynowego.

Warto przeczytać!  GloRilla uważa, że ​​płacenie jej asystentowi zaledwie 550 USD tygodniowo jest uczciwe, oświadczyła w odpowiedzi na krytykę dotyczącą ofert pracy

Podczas gdy kilka osób aresztowanych w akcie oskarżenia przyznało się, w tym Gunna, Young Thug ryzykuje w procesie. Proces ma rozpocząć się 9 stycznia.

Zobacz poniżej, jak sędzia Glanville recytuje tekst piosenki „Slime Shit” Young Thuga

Zobacz 44 najdłuższe oferty więzienne w historii hip-hopu

C-Murder, Max B, BG i więcej.

Źródło