Sesja na żywo z byłym artystą Ruff Ryders Drag-On o jego powrocie

#image_title

Sesja na żywo z Drag-On, prawdopodobnie najbardziej znanym z Ruff Ryders, dzięki któremu wydał swój debiutancki album „Opposite of H2O” w 2000 roku. Album wyszedł z bramki na piątym miejscu listy US Billboard 200 i ostatecznie sprzedał się w ponad 500 000 egzemplarzy, zdobywając złoty certyfikat RIAA. Po sukcesie pierwszego projektu, w 2004 roku wydał swój drugi album „Hell and Back” w ramach umowy z Virgin Records.

Wieloaspektowy Drag-On założył aktorską czapkę w filmie z 2001 roku „Exit Wounds” i „Cradle 2 the Grave” z 2003 roku, w których występuje jego nieżyjący już wówczas kolega z wytwórni Ruff Ryders, DMX.

Wracając na główną scenę, Drag-On powraca z nową muzyką, na czele z niedawno wydanym mocnym singlem „Shotz”. To ogniste wezwanie do ołtarza dla wyznawców rozsądnego hip-hopu, w którym plucie jest zweryfikowanym G, mówiącym „Wracajmy do tego…”

Warto przeczytać!  AmazeVR uruchamia domowe koncerty VR w Meta Quest

Drag-On „Shotz” (grafika autorstwa @mrdesignermedia)

Podczas tej sesji na żywo omówiliśmy oczywiście jego bliskie relacje z DMX, jego ogólną podróż, „dlaczego” tworzenie muzyki, niektóre decydujące momenty w jego karierze, a także to, co ma w zanadrzu na rok 2023! Jego charakterystyczny głos jest tym, czego potrzebuje hip hop, a liryczne pociski wystrzeliwane przez tego już nie uśpionego giganta powodują zakłócenia w status quo kategorii rap. Świetna rozmowa z wglądem z pierwszej ręki na temat wpływu DMX i Ruff Ryders na branżę, a także perełki dla tych, którzy robią karierę z niezależnego punktu widzenia…Dostroić!!!

Połącz się z Drag-On przez Instagram @drag_on1

Ćwierkać

Tagi: DMX, Drag-On, Hip Hop, Wywiad, sesja na żywo, Nowa Muzyka, Ruff Ryders

Warto przeczytać!  Trevor Noah honoruje czarne kobiety w emocjonalnym ostatnim odcinku „Daily Show”.


o autorze

Jerry Doby, redaktor naczelny magazynu Hype i dziennikarz zajmujący się sztuką i rozrywką o zasięgu międzynarodowym. Połącz się z Jerrym na Twitterze i Instagramie pod adresem @jerrydoby_ Członek Departamentu Sztuki i Kultury Stanów Zjednoczonych oraz Korpusu Prasowego Stanów Zjednoczonych. Partner w THM Media Group, Inc.


Źródło