Sesja na żywo z Los Angeles Hip Hop Legend Myka 9

W tej sesji na żywo doganiam jednego z bohaterów West Coast Hip Hop, niepowtarzalnego Mykę 9. Jedna z kluczowych postaci sceny West Coast i WCIĄŻ zabija grę, Myka 9 dorównuje mi uderzeniem ruchów Cali Hip-Hop na ogólną tkankę globalnej kultury, szanując infrastrukturę zbudowaną przez te, które istniały wcześniej, oraz sposób, w jaki podziemny ruch LA pomógł wzmocnić ogólne społeczności muzyczne wybrzeża. Rozmawialiśmy również o jego zamiłowaniu do łączenia jazzu ze swoim stylem io tym, jak go nazwałem, co czyni go Milesem Davisem naszej kultury, co go rozśmieszyło.

Co najważniejsze dla mnie osobiście, wychodząc na chwilę poza dziennikarską neutralność, słuchałem jego opowieści o niezwykle barwnej ewolucji undergroundowej sceny, której siedziba mieściła się w słynnej na całym świecie sekcji Leimert Park, a dokładniej w The Good Life Cafe, miejscu narodzin takich jak Freestyle Fellowship, Global Phlowtations Artist Committee, Project Blowed i nie tylko. Lekcje historii od tego nauczyciela i mistrza rzemiosła są niesamowite…Ten to moja ulubiona rozmowa nr 1 na West Coast Hip Hop przez cały 2022 rok… bez dwóch zdań. Dostroić!!!

Warto przeczytać!  5 nowych albumów, których musisz posłuchać w tym tygodniu

Słyszałeś, jak Myka 9 chichotał, kiedy nazwałem go hip-hopowym Milesem Davisem, ale mówiłem śmiertelnie poważnie… posłuchaj jego najnowszego wydawnictwa „A New Suspiria (Deluxe Edition)”.

Nie mniej ważnyjego książka ~Mój Kalejdoskop~ Myka 9 z Freestyle Fellowship zawiera teksty do 69 piosenek i 20 zdjęć autorstwa Briana „B+” Crossa i nie tylko. Szczegółowa ustna historia, oparta na 20 godzinach ekskluzywnych wywiadów z Myką 9 i wieloma innymi, obejmuje całą jego karierę, od bitew b-boyów z lat 80. po legendarne podziemne sceny hip-hopowe Good Life i Project Blowed. Wprowadzenie autorstwa Abstract Rude i grafika Mear One.

To wszystko miłość! – Mika 9

Bądź na bieżąco ze wszystkim Myka 9

Witryna internetowa: Myka9.com

Warto przeczytać!  Derek Minor ujawnia nowy teledysk „Pressure”

Ćwierkać

Tagi: Myka 9


o autorze

Jerry Doby, redaktor naczelny magazynu Hype i dziennikarz zajmujący się sztuką i rozrywką o zasięgu międzynarodowym. Połącz się z Jerrym na Twitterze i Instagramie pod adresem @jerrydoby_ Członek Departamentu Sztuki i Kultury Stanów Zjednoczonych oraz Korpusu Prasowego Stanów Zjednoczonych. Partner w THM Media Group, Inc.