Sesja na żywo z R. Marcusem Taylorem, aktorem, kaskaderem, reżyserem i nie tylko

Sesja na żywo z aktorem, kaskaderem i reżyserem, R. Marcusem Taylorem, którego wielu może rozpoznać po kilku portretach dyrektora Death Row Records, Suge’a Knighta, Straight Outta Compton (2015) i Surviving Compton: Dre, Suge & Michel’le (film telewizyjny) ), a ostatnio jako East-O w serialu telewizyjnym „Step Up: High Water” (Starz).

R. Marcusa Taylora

Taylor opowiadał o swojej podróży do świata rozrywki, która rozpoczęła się okrężną drogą, od zostania mistrzem sztuk walki w wielu dyscyplinach, osobistym trenerem i wszechstronnym prawdziwym badassem. Opowiada o szczegółach, w jaki sposób dostał rolę Suge Knighta, która uczyniła go twarzą znaną na całym świecie, o konsekwencjach jego sławy i zmaganiach z wyzwaniami związanymi z chorobą psychiczną.

Teraz z powrotem w ruchu ze świeżą energią i zrozumieniem siebie i świata, w którym się porusza, ten wdzięczny i wnikliwy dynamo motywuje otaczających go ludzi i ponownie przygotowuje się do wejścia na pierwszy plan filmowego i telewizyjnego świata z nowymi projektami.

Warto przeczytać!  Bruh: Ochroniarz nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał od Kevina Gatesa!

Dołącz do naszej niesamowitej sesji na żywo poniżej!

Połącz się z R. Marcusem Taylorem na Instagramie @iamrmarcustaylor

Ćwierkać

Tagi: #lęk, #dwubiegunowość, #zdrowie psychiczne, Depresja, R. Marcus Taylor


o autorze

Jerry Doby, redaktor naczelny magazynu Hype i dziennikarz zajmujący się sztuką i rozrywką o zasięgu międzynarodowym. Połącz się z Jerrym na Twitterze i Instagramie pod adresem @jerrydoby_ Członek Departamentu Sztuki i Kultury Stanów Zjednoczonych oraz Korpusu Prasowego Stanów Zjednoczonych. Partner w THM Media Group, Inc.