Shannon Sharpe mówi, że Odell Beckham Jr. do Dallas jest „bez zastanowienia”

Shannon Sharpe mówi, że podpisanie umowy przez Odella Beckhama Jr. z Dallas Cowboys to „oczywistość”. Oczekuje się, że szeroki odbiorca wolnego agenta spotka się z zespołem, oprócz kilku innych, w tym tygodniu.

„Jeśli Odell chce wygrać ring, pojedzie do Dallas” — powiedział Sharpe w swoim programie FS1.

ATLANTA, GEORGIA — 31 stycznia: Shannon Sharpe uczestniczy w SiriusXM w Super Bowl LIII Radio Row 31 stycznia 2019 r. w Atlancie w stanie Georgia. (Zdjęcie Cindy Ord/Getty Images dla SiriusXM)

Beckham podobno spotka się z Giants i Bills, oprócz Cowboys. Donoszono, że łapacz gwiazdek chce grać z pretendentem.

„Beckham chce grać dla pretendenta, a źródła ligowe przewidują, że jego ewentualny pakiet rekompensat może być podobny proporcjonalnie do niektórych umów wolnych agentów podpisanych w zeszłym sezonie poza sezonem przez innych szerokich odbiorników, takich jak Chris Godwin i Mike Williams, każdy z nich który zarabia średnio 20 milionów dolarów rocznie” – poinformował niedawno Adam Schefter z ESPN.

Warto przeczytać!  Grand Daddy IU zmarł w wieku 54 lat

„Powiedział, że chce mieć szansę na wygraną” — dodał Sharpe w FS1. „Dallas jest obecnie w lepszej sytuacji, aby osiągnąć te cele – więc wydaje się to oczywiste”.

Kowboje, którzy mają 8-3, od tygodni aktywnie próbują zwerbować Beckhama.

„On wie, jak bardzo go tutaj chcę, a wielu facetów w tej szatni wyciągało rękę na własną rękę na różne sposoby” – powiedział niedawno rozgrywający Dak Prescott o Beckhamie.

Beckham ostatnio grał dla Los Angeles Rams w 2021 roku, po dołączeniu do nich w środku sezonu. Pomógł poprowadzić ich do zwycięstwa w Super Bowl, ale zerwał ACL podczas gry. Ponieważ Beckham chce walczyć o kolejne mistrzostwo, powrót do Los Angeles raczej nie wchodzi w rachubę. The Rams mają obecnie bilans 3-7.

Warto przeczytać!  Policjant wygina 500 000 $ na swoim koncie bankowym po tym, jak koleś nazwał go spłukanym!

.@ShannonSharpe mówi, że podpisanie kontraktu z Cowboys przez OBJ to „bez zastanowienia”:

„Jeśli Odell chce wygrać ring, pojedzie do Dallas. Jeśli chce powrotu do domu, pójdzie do Giants, ale nie zdobędzie mistrzostwa w Nowym Jorku. pic.twitter.com/d7MUQqXdbY

— NIEKwestionowany (@niekwestionowany) 23 listopada 2022 r

[Via]