Shaq strzela do GloRilli, prosząc ją o rękę, w sekcji komentarzy na jej Instagramie na żywo z Druskim

#image_title

Shaq strzela do GloRilla na Instagramie

Shaquille O’Neil zawsze był bardzo zabawną postacią, zarówno na boisku NBA, jak i poza nim. Jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych, w tym na Instagramie. W sobotni wieczór Shaq zyskał na popularności, gdy pojawił się w sekcji komentarzy podczas sesji na żywo na Instagramie Druskiego i GloRilli.

Tam fani zauważyli, że Shaq poprosił GloRillę o rękę, mówiąc „Glo wyjdziesz za mnie? odpowiedz w sekcji komentarzy. Glo w końcu się do tego nie przyznał, ale fanom zdecydowanie spodobało się to, że Shaq wykonał śmiały strzał z wyskoku Michaela Jordana w rapera „FNF”.

GloRilla stała się jedną z największych przełomowych artystek 2022 roku. Pod koniec wiosny jej singiel „FNF (Let’s Go)” z Hitkiddem stał się wirusowy i zmienił ją w gwiazdę. Doprowadziło to do tego, że podpisała kontrakt z wytwórnią CMG, pochodzącą z Memphis, Yo Gotti. Glo wkrótce stworzył jeszcze więcej hitów, takich jak „Tomorrow”, „Blessed” i „Tomorrow 2” z udziałem Cardi BFNF i Tomorrow 2, które od tego czasu pokryły się platyną. FNF jest także nominowany do nagrody Grammy w kategorii Best Rap Performance. Wszystkie te nagrania pojawiły się na EP-ce Glo „Anyway’s Life’s Great” w zeszłym miesiącu.

Warto przeczytać!  Offset podzielił się kolejnym wzruszającym hołdem dla Takeoff, który jest prosty, ale łamie serce

Przyjrzyj się bliżej, jak Shaq strzela do GloRilla na Instagramie poniżej.

Shaq strzela do GloRilla na Instagramie

Lubię to:

Lubić Ładowanie…

Źródło