SHØWGUN podpala dom podczas igrania z ogniem

Cechy

Opublikowano 18 listopada 2022 r. | autorstwa Paula Hernandeza

SHØWGUN śpiewa z doświadczeniem w Playing With Fire. Piosenka o samodzielnym dążeniu do celu, pierwszy smak niezależności, ostrożnie podchodzą do tematu. Wynika to z ich głębokiego zrozumienia presji młodzieży. Tutaj czynią swój wiek nieodłącznym elementem dźwięku.

Teksty takie jak „Co z tego, że pójdę sam?” zgłębić pytania zadawane podczas wchodzenia w dorosłość. Mają przemyślane spojrzenie na ten fakt. W przeciwieństwie do poprzednich pokoleń, w pokoleniu Z występuje poczucie depresji i niepokoju, które są bardziej widoczne. Można wskazać trudności związane z próbą ustalenia tożsamości. Młodość daje pozornie nieograniczone możliwości. Takie przedstawienie tej wolności może być przytłaczające. Może nawet sparaliżować.

Igranie z ogniem nabiera tego strachu z taką pewnością siebie. Znajdujące się tutaj riffy dodają nieodłącznej interpunkcji do ich liryzmu. Przy pierwszym przesłuchaniu wydają się proste. Prostota potrzebuje trochę czasu, aby stać się idealną. Słuchając utworu widać, że SHØWGUN rozważał każdą możliwość.

Warto przeczytać!  Brian Mcknight „Utwórz kopię zapasową”

Chociaż mają dług wobec przeszłości rocka, ich brzmienie zasadniczo wskazuje na przyszłość. Rock przez lata był nieśmiałym stworzeniem, niechętnym do znacznego podnoszenia głosu. Piosenka dla młodzieży, zdecydowanie spóźniona, w końcu pojawiła się wraz z Playing With Fire. Tego dźwięku brakowało od dziesięcioleci, a SHØWGUN przywraca go z palącą potrzebą.

Ćwierkać

Tagi: SHØWGUN

powiązane posty

Nie znaleziono powiązanych postów!