Silko Slim rozgrzewa atmosferę w „The Second Door”

#image_title

Columbus, Ohio artysta jedwabny szczupły udostępnił nowy singiel zatytułowany „The Second Door”. Najnowszy z serii wciągających wydawnictw, Silko konsekwentnie buduje obszerny katalog z dużą liczbą solidnych ofert. Dorastając w domu pełnym muzyki, Silko miał kontakt z różnymi gatunkami, takimi jak gospel, hip-hop, R&B i kraju od najmłodszych lat. Wszystkie te dźwięki zainspirowały jego wszechstronny styl, co doprowadziło do tego, że czerpał z różnorodnego zestawu wpływów w swoim przejmującym pisaniu piosenek. Jego najnowsze wydawnictwo, „The Second Door”, zawiera klimatyczną produkcję podkreślającą niezapomniany wokal Silko.

„The Second Door” zawiera pełną syntezatorów produkcję, która rozwija się dynamicznie, ponieważ potężna, czysta perkusja i bogate 808 tworzą solidną podstawę dla przejmującego wokalu Silko. Napełniony emocjami i przekazany ze skupieniem i klarownością, Silko dostarcza wersety, które wydają się być w połowie drogi do spotkania hip-hopu i R&B, zanim wpadną w elegancki, chwytliwy haczyk.

Warto przeczytać!  Kanye West okrzyknięty „antysemitą roku” przez Watchdog Group

„The Second Door” przedstawia kolejną wciągającą, naginającą gatunki artystkę z Kolumbii, Silko Slim. Posłuchaj poniżej i zapoznaj się z tym szybko rosnącym artystą.

© 2022, StanleyGatero. Wszelkie prawa zastrzeżone.

O autorze: StanleyGatero Wyświetl wszystkie posty StanleyGatero

Nazywam się Stanley, jestem marketerem internetowym i starszym współpracownikiem w Disruptmagazine, FoxInterviewer, Redxmagazine, IndiePulseMusic, 24Hiphop, Limitless Magazine i Hiphopod 1987 roku. Odezwij się do mnie na godz [email protected] w przypadku zapytań PR.

Źródło