Slime Life Shawty i Lil Duke wolni po ugodzie w sprawie opłat YSL RICO

#image_title

Gunna dostał swoje dokumenty chodzące po potwierdzeniu, że Young Slime Life był gangiem i zaakceptowaniu ugody, a teraz dwóch dodatkowych członków YSL, Lil Duke i Slimelife Shawty, zostało zwolnionych z więzienia.

Reklama

Jednak Slimelife Shawty, artysta, którego prawdziwe nazwisko to Wunnie Lee, powiedział, że nie „donosił”, aby się wydostać.

Zabrał się do mediów społecznościowych, aby powiedzieć swoim 436 000 fanom na Instagramie, aby wyjaśnili wszelkie nieporozumienia, które mogą się pojawić teraz, gdy jest wolnym człowiekiem.

„Tak, jestem w domu, muszę donosić, żeby się tu dostać, dupku. Przyznałem, że slime life to gang c##, żadna grupa nie jest gangiem, sprawdź, kto nie krzywdzi nikogo, każdy może być gangiem, a założyciel już przyznał, że to głupie” – powiedział Slimelife na swoim Historia IG.

Warto przeczytać!  Wyczyn Pharrella Williamsa. 21 Savage & Tyler, The Creator – „Wypłata gotówki” [Video]

Dodał: „Co mam do powiedzenia, jeśli założyciel to przyznał. To, co powiedziałem, to powiedzieć: Tak, to fakt, że ludzie w YSL popełniają przestępstwa, takie jak morderstwa i ect.

Joe Coscarelli, dziennikarz New York Timesa, wyjaśnił w mediach społecznościowych, że Lil Duke również zaakceptował ugodę, podpisując ją półtora roku temu, gdy miał piosenkę numer 1 na liście Billboard.

„Podobnie jak Gunna, Slimelife Shawty stanął w obliczu tylko jednego zarzutu: spisku mającego na celu naruszenie RICO” – napisał na Twitterze. „Lil Duke z YSL również zawarł dzisiaj ugodę półtora roku temu, ci goście byli na albumie nr 1 na liście Billboard”.

Lil Duke z YSL również zawarł dzisiaj ugodę półtora roku temu, ci goście byli na albumie nr 1 Billboardu https://t.co/FBjs5JOcm4Obraz

Warto przeczytać!  Supreme Mob gotuje „Premium Cuts” z nowym albumem

Według tweeta jest on jednym z nielicznych artystów YSL, którzy nie zostali oskarżeni o sprawę RICO. Kto jeszcze wyjdzie?