Smolasty nadal odczuwa skutki występu na FAME MMA 11

Smolasty pokusił się o wyznanie, dotyczące stanu swojego zdrowia po występie w FAME MMA 11.

Freakfightowe gale nadal wzbudzają wielkie emocje pośród celebrytów. Po ostatnim występie nieco poniosło Smolastego, który zapytał fanów, czy Ci ponownie chcieliby zobaczyć go w oktagonie. Szybko jednak zmienił swój stosunek do ponownej walki — tłumacząc się stanem zdrowia.

Smolasty na FAME MMA

Wielu muzyków z rapowego świata coraz śmielej decyduje się na występ we freakfightowych galach MMA. Swoje decyzje często tłumaczą chęcią przeżycia nowego, nieznanego dotąd sportowego wyzwania oraz oczywiście jednorazowym, pokaźnym zarobkiem, jaki oferują włodarze tego typu gali. Z tych samych powódek również Smolasty zdecydował się na występ w 11. gali FAME MMA. Jego debiutancki występ jednak zakończył się przegraną z Miłym Panem. Jak się okazuje, skutki zeszłorocznego starcia odczuwalne są dla niego do teraz!

Warto przeczytać!  Juelz Santana sprawdza DJ Vlada za próbę rozpoczęcia dramatu z Jadakiss

Smolasty w szczerym wyznaniu na temat swojego zdrowia

Miniona gala sprowokowała Smolastego do pytania, skierowanego do fanów. Wówczas zapytał, czy ci chcą go ponownie oglądać w oktagonie. Chwilę później sam zainteresowany stwierdził jednak, że InstaStory to opublikował pod wpływem dużych emocji:

Mój wczorajszy post z pytaniem o to, czy chcecie mnie na Fame wrzuciłem pod wpływem giga emocji, jakie towarzyszyły mi, oglądając to wydarzenie na żywo i wróciły wspomnienia i adrenalinka. Niestety, prawda jest taka, że ze względu na moje zerwane ostatnim razem więzadło krzyżowe, nieregularną rehabilitację i mnóstwo koncertów oraz projektów muzycznych, może się to wydarzyć minimum w 2023 roku

Raper dodał także, że nie odpuści:

Ale czekajcie, bo nie odpuszczę i chcę chociaż raz Was pozytywnie zaskoczyć, bo potencjał podobno jest i uczucie wygranej walki na wielkiej hali po dobrej bitce, to coś, co chciałbym jeszcze przeżyć. Trzymajcie się #teamsmolasty na zawsze 

Chcesz ponownie zobaczyć Smolastego w oktagonie?

Warto przeczytać!  Ta rodzina opublikowała jeden z najgorszych prezentów na Święto Dziękczynienia! „Majonez to nie przyprawa”