„Snooze” SZA z albumu „SOS” osiąga status złotej płyty

„Snooze” SZA zdobywa złoto

W ciągu ostatniego półtora miesiąca nowy, drugi album SZA „SOS” odniósł ogromny sukces. Ostatecznie został wydany 9 grudnia i zadebiutował jako numer jeden w Stanach Zjednoczonych na liście Billboard 200. W rezultacie SOS utrzymuje się na tej najwyższej pozycji przez sześć kolejnych tygodni. Album zdobył również największy w historii tydzień streamingu R&B, po pierwszym tygodniu od jego wydania.

Był to również pierwszy album SZA od pięciu i pół roku, ponieważ był to jeden z najbardziej oczekiwanych albumów 2022 roku. Artysta TDE początkowo ujawnił datę premiery SOS podczas występu na początku grudnia w programie „Saturday Night Live”.

Jednym z ulubionych utworów fanów na SOS, który nie jest singlem, jest „Snooze”. To kolejna płynna płyta R&B SZA, która staje się jedną z najczęściej streamowanych piosenek z tego najnowszego projektu. Tym samym osiągnął już nowy kamień milowy.

Warto przeczytać!  Nowa książka Odoma Hamma „Castalia Heist” to klasa mistrzowska

Według Dane wykresu, Snooze sprzedał się już w ponad 500 000 egzemplarzy w Stanach Zjednoczonych. To sprawia, że ​​​​kwalifikuje się do uzyskania złotego certyfikatu w USA. Snooze jest częścią 23 piosenek na SOS, ponieważ 20 piosenek początkowo zadebiutowało na liście Billboard Hot 100.

„Snooze” SZA zdobywa złoto

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…

Źródło