Sofie z udziałem siostry Deborah – We Dey

#image_title

Nie można zaprzeczyć mocy piosenki, której dobrze się słucha. Te niesamowite płyty, które możesz włączyć w dowolnym momencie i podnieść na duchu dzięki niesamowitym wibracjom muzyki. Kiedy masz doświadczenie z taką muzyką, to sprawia, że ​​chcesz wracać po więcej i to nowe wydawnictwo major Sofie zatytułowany „We Dey”. Siostra Debora to jedna z tych płyt, których jedno przesłuchanie nigdy nie wystarczy.

Sofie przychodzić razem Siostra Debora wnoszą niesamowite popowe brzmienie afro, które jest genialne w nowej piosence „We Dey”. Zaraźliwe rytmy wplecione w produkcję nadają ostateczny ton. Sprawiając, że chcesz się ruszyć do każdego wybranego, podczas gdy wokale lśnią swoją charyzmą i energią, która jest idealna, aby ożywić zabawne pisanie. Z każdą sekundą lepiej się słucha muzyki, a jasny blask płyty świeci w pełni, aby nas wszystkich fanów.

Warto przeczytać!  Dyrektor generalny ADL Jonathan Greenblatt pozdrawia Barnes & Noble za usunięcie książki w Centrum kontrowersji Kyrie Irvinga

Sofie przedstawiający Siostra Debora „We Dey” to doskonały pokaz muzyki, która jest wspaniała w dźwięku, a także w obrazach, które pomagają ożywić tę wizję, aby wszyscy tańczyli. Jeśli szukasz wyróżniającego się talentu z przebojem wartym każdego przesłuchania, to z pewnością jest to płyta, która wykona swoją pracę głównie w nadchodzącym czasie.

Sprawdzić Sofie przedstawiający Siostra Debora „We Dey” poniżej i śledź ich na Instagramie. Pozostańcie globalni, moi przyjaciele!

Źródło