„SOS” SZA pierwszym albumem czarnoskórej artystki, który pierwsze dwa tygodnie spędził na pierwszym miejscu listy Billboard 200, od czasu „Beyoncé” Beyonce

#image_title

SZA wyznacza kamień milowy na liście Billboard 200 z „SOS”

SZA ma obecnie projekt numer jeden w Stanach Zjednoczonych ze swoim nowym drugim albumem „SOS”. Oficjalnie osiągnął drugi tydzień z rzędu na pierwszym miejscu listy Billboard 200, ponieważ sprzedał 180 000 sztuk więcej w ciągu ostatniego tygodnia. Dzieje się tak po tym, jak SOS zrobił 318 000 jednostek w pierwszym tygodniu.

SOS zadebiutował 20 ze swoich 23 piosenek na liście Billboard Hot 100. Ten album był prowadzony przez takie hity jak „Good Days”, „I Hate U” i „Shirt”. Był to także pierwszy album SZA numer jeden w jej karierze. Po wydaniu SOS ustanowiła także różne rekordy transmisji strumieniowej.

Warto przeczytać!  Cardi B odrzuciła hejterów chirurgii plastycznej: „Lubię być idealna”

Jednak SZA kontynuuje tworzenie jeszcze większej historii dzięki SOS. Według Dane wykresuTo jest pierwszy album czarnoskórej artystki, który od tego czasu spędził pierwsze dwa tygodnie na liście Billboard 200 Beyoncealbum zatytułowany „Beyoncé” z 2013 roku. Wielu uważa ten projekt Beya za klasyk, a teraz SOS SZA również zalicza się do tej kategorii.

SOS to pierwszy projekt SZA od jej debiutanckiego albumu studyjnego „Ctrl” z 2017 roku. W tym czasie zadebiutował na trzecim miejscu w USA. Prowadziły do ​​tego przełomowe płyty, takie jak „The Weekend” i „Love Galore” z udziałem Travisa Scotta.

SZA wyznacza kamień milowy na liście Billboard 200 z „SOS”

Lubię to:

Lubić Ładowanie…

Warto przeczytać!  Bun B i Statik Selektah nagrywają nowy album „Trillstatik 2” na Twitch: Watch

Źródło