„SOS” SZA staje się drugim najczęściej odtwarzanym albumem artystki w 2022 roku na Spotify

#image_title

SOS SZA jest drugim najczęściej odtwarzanym albumem kobiecym w 2022 roku na Spotify

W tym miesiącu SZA w końcu wydała swój długo oczekiwany drugi album „SOS”. To sprzedało się w imponujących 318 000 egzemplarzy w Stanach Zjednoczonych, ponieważ z łatwością zadebiutowało na pierwszym miejscu listy Billboard 200. Był to również oficjalnie pierwszy album SZA numer jeden w jej karierze.

SOS był prowadzony przez takie hity jak „Good Days”, „I Hate U” i „Shirt”. W sumie dostępne były 23 piosenki, ponieważ SZA współpracowała również z Travisem Scottem, Donem Toliverem, Phoebe Bridgers i Ol ‘Dirty Bastard. 20 piosenek z albumu zadebiutowało na liście Billboard Hot 100, ponieważ „Kill Bill” jest piosenką numer trzy na liście. SOS jest również obecnie albumem numer jeden w Stanach Zjednoczonych drugi tydzień z rzędu.

Warto przeczytać!  Phony Stark aka Elon Musk przywraca Donalda Trumpa na Twitterze, White Power Twitter chwali powrót Lorda Cheeto

SOS publikuje również ważne rekordy transmisji strumieniowych. Obejmuje to największy w historii tydzień streamingu R&B. Teraz osiągnął kamień milowy, będąc drugim najczęściej odtwarzanym kobiecym albumem roku na Spotify. SZA zaskoczyła „Motomami” Rosalii.

W lutym SZA rozpocznie również swoją trasę SOS North American Tour. Rozpocznie się 21 lutego w Columbus w stanie Ohio, a zakończy 22 marca w Los Angeles. Dostępne będą dwa terminy, w Los Angeles. Wiele z tych koncertów zostało szybko wyprzedanych ze względu na sukces SOS, a także jest to pierwszy projekt SZA od czasu „Ctrl” w czerwcu 2017 roku.

SOS SZA jest drugim najczęściej odtwarzanym albumem kobiecym w 2022 roku na Spotify

Lubię to:

Lubić Ładowanie…

Warto przeczytać!  Artysta z MIlwaukee, Cheedoe, pokazuje swoją imprezową stronę z nowym singlem „SnapChat”, Out now

Źródło