„SOS” SZA staje się najszybciej kobiecym albumem R&B, który przekroczył 1,4 miliarda streamów na Spotify

#image_title

SZA ustanawia nowy rekord Spotify albumem „SOS”.

W ten weekend nowy album SZA „SOS” oficjalnie zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200. To był jej pierwszy projekt numer jeden, ponieważ służył również jako jej drugi album. SZA nabrała rozmachu, wydając takie single jak „Good Days”, „I Hate U” i „Shirt”.

SOS zawierał w sumie 23 piosenki, ponieważ SZA współpracowała także z Travisem Scottem, Phoebe Bridgers, Donem Toliverem i nieżyjącym już Ol’ Dirty Bastardem. Od czasu wydania albumu było jeszcze więcej ulubieńców fanów, takich jak „Kill Bill”, „Low” i „Love Language”.

Po wydaniu SOS SZA zaczęła ustanawiać różne rekordy transmisji strumieniowych. Obejmuje to największy w historii tydzień streamingu R&B. SZA staje się również najszybciej albumem R&B, który przekroczył 1,4 miliarda odtworzeń w Spotify.

Warto przeczytać!  Nowy artysta w centrum uwagi Iamtheblackdiamond: jego dawanie Black Diamond jest gotowe do wybuchu

SOS był także pierwszym projektem SZA wydanym od lata 2017 roku. W tym czasie wydała swój debiutancki album studyjny „Ctrl”. W tym czasie był to jej przełomowy rok, prowadzony przez takie hity jak „The Weekend” i „Love Galore” z udziałem Travisa Scotta. SZA początkowo ogłosiła SOS podczas swojego występu w „Saturday Night Live” na początku tego miesiąca. Występowała także w Shirt.

SZA ustanawia nowy rekord Spotify albumem „SOS”.

Lubię to:

Lubić Ładowanie…