SOSKHAM NA HOT WATCH Z POPULARNYM SINGLEM

#image_title

Khama Tate AKA SOS Kham Kham to wschodzący artysta hip-hopowy. Urodzona i wychowana na Jamajce. Kham ma dwóch starszych braci. Kham przeniosła się do Stanów w ósmej klasie ze swoją mamą po tym, jak jej mama otrzymała pełne stypendium na ukończenie studiów magisterskich z komunikacji. Zainteresowanie muzyką i pisaniem od najmłodszych lat. Będąc częścią szkolnego zespołu i chóru, nie jest zaskoczeniem, że Kham znalazł się na scenie. Stanie się ulubieńcem publiczności na lokalnych pokazach talentów. Obecnie mieszkająca w centralnej Florydzie Kham Kham szybko staje się powszechnie znana podczas promocji klubowych, gdzie również zyskała pseudonim Kham.

Pierwotnie użyła pseudonimu scenicznego Starr po wydaniu swojego pierwszego albumu „The Original Album Starr” podczas pobytu w hrabstwie Broward. Z biegiem lat Kham dodał SOS, co oznacza Starr of the South. Starr of Tha South to alter ego Kham Kham na scenie, a także nazwa jej wschodzącej linii ubrań (Starr Of Tha South Clothing). Tak narodził się SOS Kham Kham; połączenie starego i nowego siebie Khamy, gdy wraca do przemysłu muzycznego; przygotowała szturmem.

Warto przeczytać!  Fuse Usin x Shannel Best – Flash (teledysk)

Niektóre muzyczne wpływy Khama to Bob Marley, Sugarland, Chris Brown, Justin Bieber, Jay-Z, Jadakiss i WIELE innych! To dopiero początek przykładu, który pokazuje jej muzyczną różnorodność.

Jej obecny projekt „FL BI MAGS (Fuck Love But It Makes A Great Song)” jest dostępny na platformach streamingowych na całym świecie i wyznacza nowy rozdział w życiu Kham Kham, nie tylko w odniesieniu do muzyki. Ponieważ to muzyka i tworzenie tego albumu pomogły jej odkryć na nowo, kim była i ponownie połączyć się z muzyką na zupełnie nowym poziomie; pozwalając jej poczuć się dobrze we własnej skórze. więc pamiętaj, aby śledzić ją na jej ulubionych platformach streamingowych i społecznościowych.

Teraz, dzięki swojemu najnowszemu wydawnictwu, „The Intro” z udziałem DJ Chill Will, Soskham robi ogromne fale. Z wybuchowym i żwawym flow słuchaczom z pewnością spodoba się to arcydzieło.

Warto przeczytać!  The Weeknd dodaje więcej koncertów do drugiego etapu swojej trasy koncertowej „After Hours Til Dawn” w Europie i Ameryce Łacińskiej

Sprawdź to poniżej:

Instagram: https://instagram.com/soskhamkham

© 2022 Logan. Wszelkie prawa zastrzeżone.