SOURCE SPORTS: Google współpracuje z Fundacją NBA, aby zapewnić wsparcie HBCU

Firma Google ogłosiła przekazanie 1 miliona dolarów darowizny na rzecz NBA Foundation, aby wesprzeć program stypendialny NBA HBCU Fellowship i dodatkowe działania. 1 milion dolarów jest największą jak dotąd zdobytą przez partnera NBA.

Z tego 1 miliona dolarów Google Pixel przekaże 500 000 dolarów, a pozostała część będzie pochodzić ze sprzedaży telefonów Pixel w Google Store od dzisiaj (29 listopada) do 26 grudnia.

Okres składania wniosków o stypendium NBA HBCU 2023 rozpocznie się w styczniu 2023 r. Studenci zostaną wybrani przez drużyny NBA i biuro ligi do udziału w 10-tygodniowym letnim stażu. Pierwszych 60 stypendystów wybranych do programu zakończyło staż w sierpniu. Mieli okazję pracować na różnych stanowiskach, od pracy marketingowej i prawnej po partnerstwa biznesowe i sprzedaż biletów. Uczniowie ci przeszli praktyczne szkolenie, rozwinęli swoje umiejętności taktyczne i dzięki temu doświadczeniu dostrzegli wartość networkingu.

Warto przeczytać!  CZAS „CZARNEGO PIĄTKU SPOTKAĆ CYBER PONIEDZIAŁEK”! ZAOSZCZĘDŹ TERAZ 40% NA USŁUGACH BEATS, MUZYKI I PROJEKTOWANIA GRAFICZNEGO

Pixel to oficjalny telefon fanów NBA, który był sponsorem pierwszego HBCU Classic podczas weekendu gwiazd NBA 2022 w Cleveland. W tym meczu Howard University zmierzył się z Morgan State na scenie narodowej. Gracze ci pojawili się również w reklamie Google, która została wyemitowana w weekend.

Możesz dowiedzieć się więcej o wkładzie tutaj.