Stare zdjęcie Meeka Milla pokazuje go w zabawnym stylu wolnym innego rapera

Meek Mill to niezamierzony komediowy złoty umysł, który ciągle daje. Niezależnie od tego, czy promuje nową muzykę, czy rozmawia z przyjacielem na FaceTime podczas rekonwalescencji w szpitalu, raper po prostu nie może powstrzymać uśmiechu na czyjejś twarzy. Tym razem inny raper JID zostaje wciągnięty w burzę humoru mieszkańca Filadelfii.

Gdy raper „Dope” szlifował swoje umiejętności liryczne, natknął się na stare zdjęcie, które Meek przesłał na Instagram. Zdjęcie niewinnie przedstawia nogę Meeka zanurzoną w basenie. Jednak okrążenie pełne zwykłych frytek jest dziwnie rozrzucone na jego przemoczonych kąpielówkach. Zainspirowany tym zdjęciem, JID zamieścił na Twitterze wyrzuconą linię freestyle.

W usuniętym już tweecie JID napisał: „Próbuję dostać się do twoich ud jak frytki Meek Mill”.

Warto przeczytać!  Taśma byłej przyjaciółki Megan Thee Stallion odtworzona podczas procesu, mówi Tory Lanez wystrzelił z pistoletu

Chociaż zdjęcie zostało pierwotnie przesłane w maju 2020 r., JID ujawnił, że nie miał pojęcia o jego istnieniu aż do wczoraj (22 stycznia), pisząc: „Dziś zobaczyłem to po raz pierwszy”.

Meek nie odpowiedział na bar JID, ale opierając się na swojej wcześniejszej akceptacji bycia królem niezręcznych memów, z pewnością to zmiata.

Meek Mill jest artystą Warner Music. Uproxx jest niezależną spółką zależną Warner Music Group.

Źródło