Starz opracuje wyprodukowany przez 50 Cent brytyjski dramat bokserski

#image_title

Polecany film HipHopWired

BLISKO

Źródło: JACK GUEZ / Getty

50 centów stawia swoje twórcze cele na ringu jako Starz network rozwija jego nowy serial dramatyczny skupiający się na świecie brytyjskiego boksu.

Według doniesień, sieć posuwa się do przodu z rozwojem nowej serii, która nosi tytuł Fightland. W streszczeniu serialu szczegółowo opisano, jak były mistrz świata, który opuścił ten sport w niełasce, zostaje wciągnięty z powrotem do tego świata po tym, jak odkrywa, że ​​jego najlepszy przyjaciel z dzieciństwa i partner treningowy zniknął. „Aby ocalić swojego przyjaciela”, kontynuuje oficjalne streszczenie, „niespokojny wojownik będzie musiał powrócić do stylu życia, który prawie go zniszczył – takiego, którego porzucenie kosztowało go wszystko”.

Warto przeczytać!  Anitta wykorzystała Missy Elliott do występu w „lobby” podczas American Music Awards 2022 i wygrała swoje pierwsze AMA

50 Cent, znany również jako Curtis Jackson, będzie producentem wykonawczym serialu wraz z Francisem Hopkinsonem i Katharine Leadbetter. Daniel Fajemisin-Duncan i Marlon Smith, którzy współtworzyli uznany przez krytyków serial dramatyczny Channel 4 Run, w którym zagrali Olivię Colman i Lennie James, mają zostać scenarzystami dla Fightland. Sebastian Arboleda, wiceprezes Starz ds. programów oryginalnych, oraz Alex Alberts, dyrektor ds. programów oryginalnych w sieci, będą pełnić rolę showrunnerów.

„Fightland” ucieleśnia stawkę, dumę i ambicje, które reprezentuje współpraca między Starz i 50 Cent – ​​powiedziała Kathryn Busby, prezes ds. oryginalnych programów w Starz. „Jesteśmy podekscytowani współpracą z Danielem i Marlonem, którzy są genialnymi pisarzami i których autentyczne podejście ożywi tę globalną historię”. Nie ma ustalonej daty premiery serialu.

Warto przeczytać!  Drake wzmacnia skład OVO Sound wraz z Naomi Sharon, pierwszą kobietą reprezentującą jego wytwórnię płytową

Ogłoszenie pojawia się, gdy 50 Cent jest świeżo po decyzji o nieprzedłużeniu umowy partnerskiej ze Starz, którą ogłosił trzy miesiące temu. Raper „Stunt 101” pierwotnie zawarł tę umowę ze Starz, gdy jego seria Power wystartowała. Po zakończeniu tego programu w 2020 roku, w Starz są obecnie emitowane trzy spin-offy wraz z serialem dramatycznym BMF. 50 Cent jest nadal producentem wykonawczym wszystkich wyżej wymienionych serii.