Stormzy powraca z „This Is What I Mean”

Słowo Stormzy’ego ma tutaj znaczenie. W ciągu trzech lat, które minęły od Heavy Is The Crowd, zagrał kilka funkcji i pozostał skromny. Jednak przygotowania do wydania albumu wstrząsnęły Internetem, gdy czekali na powrót Big Mike’a.

Stormzy wypuścił dziś rano swój trzeci album studyjny This Is What I Mean. Prowadzony przez „Firebabe” i „Hide & Seek”, Stormzy generalnie cofa się o krok od swoich grime’owych korzeni, by objąć bujne, uduchowione brzmienie. W całym projekcie Stormzy wykorzystuje swoje możliwości wokalne poprzez szczerość i wrażliwość poprzez łagodne pejzaże dźwiękowe.

LONDYN, ANGLIA - 13 PAŹDZIERNIKA: Stormzy odwiedza Bauer Media przy 1 Golden Square 13 października 2022 r. w Londynie, Anglia.  (Zdjęcie: Eamonn M. McCormack/Getty Images dla Bauer Media)LONDYN, ANGLIA — 13 PAŹDZIERNIKA: Stormzy odwiedza Bauer Media pod adresem 1 Golden Square, 13 października 2022 r. w Londynie, Anglia. (Zdjęcie: Eamonn M. McCormack/Getty Images dla Bauer Media)

Warto przeczytać!  Slimelife Shawty i Lil Duke dołączają do Gunny w zawieraniu umów o zwolnienie z więzienia w sprawie YSL RICO

Raper podzielił się obszerną wiadomością do swoich fanów na Instagramie tuż przed wydaniem albumu. Zwrócił uwagę na tę muzyczną zmianę kierunków, ale stwierdził, że nie ma zamiaru całkowicie porzucić rapu czy grime’u.

„Modlę się, abyś posłuchał tego albumu w swoim czasie, kiedy tylko możesz. Słuchaj go poprawnie, bez zakłóceń. Modlę się, abyście posłuchali tego albumu z otwartym sercem, a jeśli go nienawidzicie, po tym, jak obiecuję Bogu, nie mam nic przeciwko temu. Jestem po prostu wdzięczny, że słuchałeś z otwartością” – powiedział Stormzy. „Modlę się, żeby cię to poruszyło i pobudziło twoją wyobraźnię, i modlę się, żeby ktoś gdzieś to poczuł”.

Po przerwie Stormzy rozpoczął kampanię 7-minutową płytą zatytułowaną „Mel Made Me Do It” we wrześniu wraz z teledyskiem z udziałem wielu sportowców i muzyków. Ponadto jest także twarzą kampanii Adidas World Cup obok Lionela Messiego i nie tylko.

Warto przeczytać!  Zobacz, jak Kendrick Lamar tańczy w teledysku „Rich Spirit”.

Sprawdź poniżej nowy album Stormzy, This Is What I Mean i daj nam znać w komentarzach.