Summer Walker dokucza nowej EP-ce z „The Soul Music That I Love” po jej afrontie Grammy

Według piosenkarki Summer Walker dziewczyny mogą potrzebować miłości, ale nie szuka jej już na rozdaniach nagród. Po tym, jak jej drugi album, Still Over It, wyraźnie zniknął z listy nominacji do nagrody Grammy, autorka tekstów zobowiązała się tworzyć muzykę, jakiej chce, a nie jakie trendy.

Kiedy Walker dowiedziała się, że po raz drugi wypadła z biegu, była oszołomiona. Piosenkarka „Come Thru” odpowiedziała na postrzegany afront w serii tweetów, jak napisała, „a jeśli chodzi o Grammy po raz drugi, matematyka dosłownie nie jest matematyką”.

Pomimo wielu osiągnięć, w tym debiutu na pierwszym miejscu list przebojów i pobicia rekordów sprzedaży w gatunku R&B, album nie przyniósł Walkerowi żadnych prestiżowych nagród. Teraz, gdy minęło kilka tygodni, Walker błagała, by pozostać wierną soulowym korzeniom R&B, zamiast zmieniać swoje brzmienie, by zadowolić rozdania nagród.

Warto przeczytać!  RoboCops z prawdziwego życia dołączają do policji w San Francisco – i mogą legalnie zabijać ludzi!

W poście na Instagramie Walker napisał: „Teraz, kiedy wiem, że te gale z nagrodami odeszły, grają mnie niezależnie od tego, wracam do tworzenia muzyki soul, którą kocham. EPka już wkrótce.”

Fani wyrazili swoje poparcie dla decyzji piosenkarza na Twitterze.

oh wracamy do ostatniego dnia letnich klimatów??? nadszedł czas, aby je podkręcić

— (@hazellbaraj) 29 listopada 2022 r

Wygraliśmy
Omg, chcę dziecka i zmarnowanego vibesss

— Joshua (@JoshuaOmegxl9) 29 listopada 2022 r

Dostajemy Summer Walker od kiedy zaczęła.. człowieku, ta jej strona jest taka inna 😭

— Jay Porter (@jayporterxx) 29 listopada 2022 r

Summer Walker nie ujawniła żadnych dalszych szczegółów na temat projektu. Ale nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jaka sztuka zrodzi się z tego objawienia.

Warto przeczytać!  Wyróżnieni artyści: King of Bounce