Summer Walker jest „otoczona przez uzdrowicieli”, gdy przygotowuje się do porodu bliźniąt

#image_title

Summer Walker ma wiele rzeczy, za które może być wdzięczna w tym okresie świątecznym. Wśród nich jest dwójka nowych dzieci, które wkrótce urodzi. Wcześniej wiedzieliśmy, że urodzona w Atlancie piosenkarka jest w ciąży z drugim dzieckiem, ale w miniony weekend Erykah Badu zdradziła, że ​​ma w łonie dwa pakiety radości.

„Pokój pokój… POZNAJ KOMITET POWITALNY” – napisała w niedawnym poście na Instagramie. „Matka – Córka obowiązek DOULA. Dzisiaj szkolę bardzo zdolną doulę, która towarzyszy mi, gdy pomagamy mamie przy porodzie bliźniąt”.

Niedługo po tym, jak post Badu pojawił się na jej kanale, Walker podzieliła się z 51-latką swoim postem. Internetowi detektywi szybko złożyli układankę i zdali sobie sprawę, że to twórca hitu Still Over It ma nie jedno, ale dwoje dzieci.

Warto przeczytać!  Key Glock ogłasza „Glockoma Tour”

Na swoim własnym zrzucie zdjęć z niedzieli (18 grudnia) gwiazda R&B wygląda na zdrową i szczęśliwą. Na pierwszym zdjęciu z dumą pokazuje swój duży brzuszek w swoim salonie. Potem widzimy ją pozującą razem z Badu i innym przyjacielem.

„Zawsze otoczona uzdrowicielami” – napisała Walker w swoim podpisie. Inne zdjęcia pokazują, jak podskakuje na dużej piłce ze swoim pierworodnym, Bubblesem, którego dzieli z London On Da Track i delektuje się swoimi ostatnimi dniami z gigantycznym brzuchem.

W dalszej części postu klip wideo pokazuje oczekującą matkę siedzącą, gdy ktoś w pokoju dzwoni dzwonkiem, który wydaje się pomijać relaksującą częstotliwość.

Ojca jej nienarodzonych dzieci, Larry’ego, nie widać na żadnym ze zdjęć. Walker wcześniej odniosła się do ich zerwania po tym, jak fani zauważyli jego nieobecność na jej profilu.

Warto przeczytać!  Od NY do LA: wszystkie cztery największe miasta Ameryki mają czarnoskórych burmistrzów

W swoim poście 26-latka powiedziała, że ​​nadal kocha swojego byłego, ale nie toleruje pewnych rzeczy od mężczyzny. Następnego dnia był w jej Story, gdy zachęcała go do dołączenia do OnlyFans. Od tego czasu jednak nie słyszeliśmy zbyt wiele o jego przodzie.

Summer Walker ujawnia, że ​​jest singielką i mówi, że nie usunie tatuażu z twarzy z imieniem byłego Larry’ego, ponieważ nadal go kocha. pic.twitter.com/kO4XUEqw6m

— Pop Crave (@PopCrave) 6 listopada 2022 r

Jak myślisz, jak Summer Walker nazwie swoje bliźniaki? Daj nam znać w komentarzach i sprawdź później, czy są jakieś aktualizacje.

[Via]