Summer Walker mówi, że wkrótce wyda nową EP-kę i wróci do tworzenia muzyki soul, którą kocha

Summer Walker mówi, że pracuje nad nową EP-ką

Summer Walker ostatnio zyskała popularność w Internecie, ponieważ nie była nominowana do żadnej nagrody Grammy w 2023 roku. To szokująco kolejny rok, w którym gwiazda R&B nie otrzymała żadnych nominacji, mimo że jest jednym z najlepszych artystów R&B w branży. Ale Summer jest nominowana dopiero w tym roku, ze względu na pojawienie się w programie Kendricka Lamara „Mr. Album Morale & The Big Steppers”.

Jednak Summer dała do zrozumienia, że ​​jest lekceważona. Mimo to podziękowała fanom za wspieranie ich w ten sposób, nawet z „matematyką, a nie matematyką”, ponieważ wciąż nie otrzymuje żadnych nominacji do nagrody Grammy.

Nawet jeśli Summer wciąż nie jest nominowana do nagrody Grammy, nowa muzyka wciąż jest w drodze. W relacjach na Instagramie dla jej kanału @glctawhre na Instagramie ujawniła we wtorek, że ma w drodze nową EP-kę.

Warto przeczytać!  Safe Travels powraca z chwytliwym nowym utworem „Time Don't Wait”

„Teraz, kiedy wiem, że te gale rozdania nagród odeszły, zagraj mnie [regardless] wracam do tworzenia muzyki soul, którą kocham. EPka już wkrótce.”

Na razie oficjalny tytuł nadchodzącej EP-ki Summer nie został jeszcze ujawniony. Do ustalenia pozostaje również data premiery. Ostatni projekt Summer pojawił się w listopadzie 2021 roku i był to jej drugi album, który znalazł się na szczycie list przebojów, „Still Over It”. Jest również w końcowej fazie drugiej ciąży, ponieważ ona i jej chłopak, Larry aka LVRD Pharoh, niedawno się rozstali.

Zobacz poniżej, jak Summer Walker mówi o zbliżającym się nowym projekcie.

Summer Walker mówi, że pracuje nad nową EP-ką

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…

Warto przeczytać!  Szybki opis klasy Freshman XXL 2022