SZA chciała Drake’a, Kendricka Lamara, Bad Bunny’ego, Billie Eilish, Franka Oceana i innych w „SOS”

#image_title

SZA ujawnia listę funkcji, które nie pojawiły się w „SOS”

W piątek drugi album SZA, „SOS”, oficjalnie zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200. Staje się to również jej pierwszym albumem numer jeden w ogóle i przyniosło największy w historii tydzień streamingu R&B.

W SOS SZA poczęstowała fanów 23 piosenkami, w tym głównymi singlami, takimi jak „Good Days”, „I Hate U” i „Shirt”. Współpracowała także z Travisem Scottem, Donem Toliverem, Phoebe Bridgers i Ol’ Dirty Bastard.

Przed wydaniem SOS SZA ujawniła Hot 97, że wielu artystów nie oddało swoich zwrotek na album. Wyjaśniła, jak była tym rozczarowana, ale była wdzięczna artystom, którzy się dla niej pojawili.

„Czasami ludzie zwracają swoje wiersze, a czasami nie. Wiele osób tak po prostu nie zwróciło swoich wersetów. Ale jestem wdzięczny za to, kto to zrobił”.

Warto przeczytać!  Nicki Minaj, Maluma i Myriam Fares świętują piłkę nożną w teledysku do hymnu Mistrzostw Świata FIFA „Tukoh Taka”

W piątek SZA przesłała również „SOS Where The Hell Have You Be?” wideo na YouTube. Tam materiał zza kulis wyświetlał listę funkcji na białej tablicy. Wśród nich znaleźli się Kendrick Lamar, Doja Cat, Bad Bunny, Billie Eilish, Frank Ocean i jeszcze więcej potencjalnie gwiazdorskich funkcji. To byli artyści, których SZA chciała na albumie, ale ostatecznie na nim nie wylądowała.

SOS był także pierwszym projektem SZA od jej debiutanckiego albumu studyjnego „Ctrl” z 2017 roku. W tamtym czasie był to debiut numer trzy w Stanach Zjednoczonych. Od tego czasu wielu fanów postrzegało SOS jako równie wspaniały album jak Ctrl, a być może nawet lepszy.

Warto przeczytać!  Luna Elle – doskonały projekt

SZA ujawnia listę funkcji, które nie pojawiły się w „SOS”

Lubię to:

Lubić Ładowanie…