SZA mówi, że niektórzy fani zignorowali pewne wszechstronne piosenki na jej nowym albumie „SOS”, aby wyglądało na to, że tworzy tylko „muzykę smutnej dziewczyny”

#image_title

SZA mówi, że ludzie myślą, że tworzy tylko „muzykę dla smutnych dziewczyn”

W miniony weekend nowy album SZA „SOS” oficjalnie zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200. To był pierwszy album SZA numer jeden, ponieważ w pierwszym tygodniu sprzedał się w imponującej liczbie 315 000 egzemplarzy. Miał też największy w historii tydzień streamingu R&B.

SOS był prowadzony przez single takie jak „Good Days”, „I Hate U” i „Shirt”. Dostępne były 23 utwory, aa SZA współpracowała także z Travisem Scottem, Phoebe Bridgers, Donem Toliverem i nieżyjącym już Ol’ Dirty Bastardem. Jednak niektóre funkcje nie znalazły się na albumie, na przykład Kendrick Lamar, Drake, Billie Eilish, Bad Bunny i inni.

Warto przeczytać!  Narzeczona R. Kelly'ego, Joycelyn Savage, ogłasza narodziny córki Avy Kelly

SZA wykazała się również dużą wszechstronnością w SOS, tworząc rap, pop, a nawet rockową płytę. Jednak teraz zabrała się na Twittera, aby powiedzieć, że wierzy, że wiele osób je ignoruje, aby skupić się na jej rzekomo tworzeniu muzyki „smutnej dziewczyny”.

„Ignorując piosenki takie jak Sos, Psa, concieted, low,forgiveless, seek n niszczyć, zawiadomić mnie czy ex pack. Udawanie, że tworzę tylko muzykę dla smutnych dziewczyn, jest głupie.

Jednak wielu innych fanów oklaskuje różne nagrania, które SZA umieściła w SOS. To zdecydowanie pokazało jej talenty jako artystki i pokazało, dlaczego jest jedną z największych w branży. SZA wyruszy również w swoją północnoamerykańską trasę koncertową „SOS”, która rozpocznie się w lutym.

Warto przeczytać!  Lil Wayne przechodzi na zawodowstwo (pełna transmisja na żywo)

Sprawdź, jak SZA mówi o ludziach śpiących na jej wszechstronności podczas spania na jej nowym albumie „SOS”, poniżej.

SZA mówi, że ludzie myślą, że tworzy tylko „muzykę dla smutnych dziewczyn”

Lubię to:

Lubić Ładowanie…