SZA ujawnia, że ​​planowała więcej funkcji na albumie „SOS”, ale niektórzy artyści nigdy się nie odwrócili [VIDEO]

SZA mówi, że niektórzy artyści nie udostępnili funkcji do albumu „SOS”.

Długo oczekiwany drugi album SZA „SOS” wreszcie ukaże się 9 grudnia o północy. Projekt ten jest prowadzony przez takie single jak „Good Days”, „I Hate U” i jej nowy singiel „Shirt”. Fani są również traktowani jako 23 piosenki, w tym kolaboracje z Travisem Scottem, Donem Toliverem, Phoebe Bridgers i nieżyjącym już Ol’ Dirty Bastardem.

SZA rozmawiała również z Nessą z Hot 97 w tym tygodniu o jej albumie SOS. SZA ujawniła następnie, że planuje mieć więcej funkcji, ale nigdy nie skończyło się to w ich porównaniu. Nie ujawniła jednak, którym dokładnie artystom się to nie udało.

„Czasami ludzie zwracają swoje wiersze, a czasami nie. Wiele osób tak po prostu nie zwróciło swoich wersetów. Ale jestem wdzięczny za to, kto to zrobił”.

Warto przeczytać!  Znowu singielka: JT deklaruje, że jest singielką, media społecznościowe reagują

SOS staje się również pierwszym projektem SZA od czerwca 2017 roku. W tym czasie wydała swój debiutancki album studyjny „Ctrl”. To zadebiutowało na drugim miejscu w Stanach Zjednoczonych i było prowadzone przez takie hity jak „The Weekend”, „Drew Barrymore” i „Love Galore” z udziałem Travisa Scotta.

Sprawdź poniżej, jak SZA mówi o niektórych pominiętych funkcjach na jej albumie „SOS”.

SZA mówi, że niektórzy artyści nie udostępnili funkcji do albumu „SOS”.

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…