Tay K twierdzi, że oskarżenie o 55-letni wyrok skazujący było motywowane rasowo + reakcje fanów

#image_title

Kołatka Tay K, 5 stycznia odniósł się do swojego niedawnego 55-letniego wyroku skazującego. 22-latek zakwestionował swoją sprawę na Twitterze po tym, jak został uznany za winnego udziału w morderstwie i napadzie w 2016 roku.129 Wyświetlenia

Czwartkowy wieczór, artysta z Long Beach w Kalifornii Tay K udostępnił na Twitterze, mówiąc, że „naprawdę potrzebuje tylko jednej szansy na dorosłość”.

Tay został uznany winnym zabójstwa i napadu rabunkowego 21-letniego Ethana Walkera w lipcu 2019 roku.

„Założę się, że gdybym był małym białym dzieciakiem, nie mieliby tego [given] nie mam 55 lat za przestępstwo” – napisał na Twitterze. „Kiedy miałem 16 lat, rzekomo odgrywałem najmniej znaczącą rolę”.

Założę się, że gdybym był małym białym dzieckiem, nie daliby mi 55 lat za przestępstwo, w którym rzekomo odegrałem najbardziej nieistotną rolę, gdy miałem 16 lat… Słusznie argumentowaliby, że mój umysł nie jest w pełni rozwinięty i dał mi rehabilitację i drugą (pierwszą) szansę na dorosłość

Warto przeczytać!  Mam nadzieję, że było warto: Mężczyzna pokazuje, dlaczego zdecydował się wstąpić do służby w Kolumbii!

— [email protected] (@tayk) 5 stycznia 2023 r

Kontynuował: „Jedną z moich współoskarżonych była biała dziewczyna, która miała 16 lat, tak jak ja” – czytamy w poście. „Nie poświadczyli jej, że jest dorosła, ale mnie [and] Sutener [fellow artist Pimpyz] jako dorośli. Pimp dostał 30 [years]. Dostałem 55 [years]. Skończyło się na tym, że dostała 10 lat w zawieszeniu bez [a] rozdać.”

jedną z moich współoskarżonych była biała dziewczyna, która miała 16 lat, tak jak ja… nie poświadczyli jej, że jest dorosła, ale mnie jako dorosłego alfonsa, alfons dostał 30 lat, ja dostałem 55 lat, skończyło się na 10 latach w zawieszeniu bez nie ma sprawy… ta dziewczyna @ dom rn

Warto przeczytać!  #RDBLA Range Rover Stormtrooper, podwójny Cullinan 24" przeciwko 26" Koła RDB

— [email protected] (@tayk) 5 stycznia 2023 r

Użytkownicy Twittera byli po obu stronach płotu, śledząc wypowiedzi artysty „The Race”.

Jeden z użytkowników wspomniał, że Tay zasługuje na wyrok, stwierdzając swoje przeszłe zbrodnie, w tym rzekome zabicie dwóch osób i okradanie starszego mężczyzny.

Bracie. Zabiłeś 2 osoby. Pobił i okradł starszego mężczyznę. Odetnij swoją bandę od aresztu domowego. Wielokrotnie uciekał przed władzami. Nagrał piosenkę o niektórych z tych rzeczy. I noszenie nielegalnej broni. Wszyscy w wieku 16 lat. Nie zasłużyłeś na to niestety młody bracie 😖

— phatpoompoomgyal (@chicknerdy12) 6 stycznia 2023 r

Inny użytkownik stanął w jego obronie, odwołując się do utworów, które stworzył.

W powiązanej historii, Gucci Mane dał upust na Twitterze o trudnościach, z jakimi borykają się więźniowie po swoim ziomku Puchatek Shiesty został aresztowany w grudniu 2022 r. za związek ze strzelaniną w Dniu Pamięci w Miami.

Warto przeczytać!  Dropwizz – Spal

Otagował prezydenta Joe Bidena i wiceprezes Kamala Harris i wezwał do zmiany więzienia, na które został skazany Puchatek, federalnego zakładu karnego Stanów Zjednoczonych w Pollock w Luizjanie.

Źródło