Thi’sl dodaje życia do debaty „CHH is Dead”.

#image_title

Ogromna iskra wokół wysłużonej rozmowy „CHH is Dead” wybuchła wczoraj po tym, jak DJ Jeremeya z Trackstarz zadał pytanie, które nie miało nic wspólnego z tym konkretnym tematem. Ale Twitter, będąc Twitterem, sprawy nie idą zgodnie z planem i potrzebowaliśmy ratunku ze strony Thi’sla.

Artyści z CHH, gdybyś miał budżet na milion dolarów na projekt, czy zapłaciłbyś głównemu producentowi, który nie zajmuje się CHH, 3/4 twojego budżetu za jeden bit, a resztę przekazałbyś producentom CHH lub podzieliłbyś budżet tylko na producentów CHH ?

— DJ z Trackstarz (@Iamjeremaya) 6 stycznia 2023 r

Wtedy włączył się Christon Gray i całkowicie zmienił temat.

Nie zamierzam komentować pasywno-agresywnych i czasami szorstkich odpowiedzi, które pojawiły się w kolejnych rozmowach między Grayem a armią ludzi, którzy stanęli w obronie CHH. Jednak wyzwanie „Chodź, powiedz więcej” zostało wydane, więc Thi’sl powiedział o wiele więcej.

Zawsze można na niego liczyć, że w razie potrzeby przemówi mądrością, i zawsze można na niego liczyć, że zmierzy się z wyzwaniem, czy to kulami, czy niesfornymi komentarzami. Zaczęło się od poniższego Tweeta, ale skopiujemy je dla Ciebie bez edycji.

[CHH Is Dead]

Kiedy ktoś mówi coś negatywnego na jakiś temat, zadaję sobie pytanie: „Co kryje się za tymi słowami?”

Warto przeczytać!  Album „Heroes & Villains” Metro Boomin jest bliski debiutu numer jeden w Stanach Zjednoczonych

Prawda jest taka, że ​​mówienie o czymś negatywnie nie zawsze oznacza gorycz, ale jeśli chodzi o CHH, to właśnie tego byłem świadkiem.

— KING THI’SL (@Thisl) 8 stycznia 2023 r

[CHH Is Dead]

Kiedy ktoś mówi coś negatywnego na jakiś temat, zadaję sobie pytanie: „Co kryje się za tymi słowami?”

Prawda jest taka, że ​​mówienie o czymś negatywnie nie zawsze oznacza gorycz, ale jeśli chodzi o CHH, to właśnie tego byłem świadkiem.

Ilekroć widziałem, jak ktoś mówi: „CHH nie żyje”, zwykle jest to osoba, która jest

– został skrzywdzony przez artystę/wytwórnię
– nie została podpisana
– czują, że nie otrzymują odpowiedniego wsparcia
– „kariera” nigdy nie wystartowała
– „kariera” umarła
– osiągnął niski poziom i jest to samobójstwo zawodowe

Prawda jest taka, że ​​zmienił się cały krajobraz muzyczny i niektórzy artyści, którzy istnieli przed tą zmianą, nie przetrwali, ponieważ byli zależni od sprzedaży fizycznej i zawyżonych honorariów od grup młodzieżowych. Grupy młodzieżowe z wbudowanymi tłumami, które uważały za swoich „fanów”.

Opierając się na krajobrazie dzisiejszej muzyki, CHH żyje i wciąż się rozwija! Ci młodzi ludzie znają ten system. Wiedzą, jak to zrobić i zabijają! Ich styl artystyczny, umiejętność nawiązywania kontaktu z publicznością, produkcja, wizualizacje, a nawet wyczucie mody są na najwyższym poziomie!

Warto przeczytać!  Biały nauczyciel w Teksasie zostaje wysłany na urlop administracyjny za mówienie uczniom, że jego rasa jest rasą wyższą [VIDEO]

W 2012 roku jedną ze stałych skarg było: „nie mamy radia”.
W radiu naziemnym jest teraz więcej programów CHH niż wtedy.
@HolyCulture
posiada stację XM
@myboostnation
ma 24-godzinny CHH na tarczach FM w 4 głównych miastach. To nigdy nie istniało i nie istniałoby, gdyby CHH nie żył.

Indie Tribe ma swój własny festiwal
Wande ma staże w głównych programach
1k Uff to dosłownie 🚀
Zauntee jest ucieleśnieniem
Strumienie Kb są szalone
RMG ma synchronizacje wszędzie
RG prowadzi całą kulturę ludzi poprzez muzykę
I jest tak wiele innych

Co więc umarło?

To skrajna arogancja i głupota, by jedna osoba lub mała grupa osób wierzyła, że ​​ponieważ ich wkład ustał lub ich kariera dobiegła końca, że ​​cała sprawa umarła wraz z tym.

Dla ludzi, którzy kiedyś wierzyli w CHH i przyczynili się do CHH: Jeśli myślisz, że to jest martwe, po prostu idź dalej i pozwól obecnej/następnej generacji mieć swój czas. Nie odrzucaj ich dobrych uczynków, ponieważ twoje życie się zmieniło. Żyją teraz w swoim „szczycie”, tak jak kiedyś pozwoliłeś im żyć.

Warto przeczytać!  Całe szokujące kwestie Nas kontra Kanye West wyjaśnione przez osobę z obozu Escobara

Dla obecnej generacji, następnej generacji i każdego, kto nadal reprezentuje CHH, dopóki Bóg żyje i ty żyjesz, to wciąż żyje, nawet jeśli jesteś tylko ty z jednym mikrofonem. Stań na tym, w co wierzysz! Pozostań na swojej misji!

Musisz nauczyć się rozpoznawać głos wroga. Nie słuchaj słów, patrz na fakty.
Miliony ludzi wciąż słuchają
Miliony ludzi wciąż jest pod wpływem Ewangelii za pośrednictwem tej muzyki
Bóg wciąż żyje

to jest

Zgodnie z komentarzami Graya, wydaje się, że jest trochę niezrozumiany w kwestii swojego tweeta i zastanawia się, czy muzyka jest problemem. Stwierdził, że nie będzie wyjaśniał swoich początkowych myśli i oddał tę samą energię, którą dali mu ludzie.

Ważne jest, aby zrozumieć, że te rozmowy nie są czarno-białe i że jego osobiste doświadczenia są jego własnymi. Jego opinia jest jego własną. Thi’sl upewnił się, że pod każdym komentarzem lub reakcją jest ukryty problem, a dla Graya żaden z nich może nawet nie być problemem.

Tak więc, gdy ten spór rozgrywa się po raz tysięczny, pozwólmy zwyciężyć chłodniejszym umysłom i zrozumiejmy skomplikowane relacje między artystami a Bogiem, muzyką i służbą oraz celami i zrównoważonym rozwojem.

Źródło