Toasty Digital rozprzestrzenia świąteczną radość dzięki projektowi Holiday Mashup, którego gospodarzem jest Kendrick Lamar

Teraz, gdy Święto Dziękczynienia minęło kolejny rok, Amerykanie wreszcie mogą wyrwać swoje ozdoby świąteczne (to znaczy ci, którzy jeszcze tego nie zrobili). Do tej pory w tym sezonie widzieliśmy już artystów takich jak Chris Brown, którzy wprowadzają nas w świąteczny nastrój.

Podczas gdy my czekamy na więcej od naszych ulubionych, mistrz mashupu Toasty Digital przygotował idealną świąteczną niespodziankę dla miłośników hip-hopu na całym świecie.

Jak zauważa Complex, INSTRUMENTALS FROM MY MAMA’S CHRISTMAS PARTY w końcu trafił na YouTube w piątek (25 listopada). Gospodarzem 11 utworów jest głównie Kendrick Lamar. Zawiera intro, interludium i outro i, co zaskakujące, zawiera próbki niektórych z największych współczesnych artystów nagrywających.

Warto przeczytać!  Raper Eternity tworzy markę odzieżową wokół tytułów swoich piosenek [Interview]

Po wysłuchaniu Kung-Fu Kenny’ego na początku projektu, jego kuzyn Baby Keem pojawia się później w „HO!” W tym tytule Toasty użył sampli z „I’ll Be Home For Christmas” Franka Sinatry, a także dwóch ulubionych świątecznych utworów Binga Crosby’ego.

Dalej na taśmie słyszymy Drake’a i *NSYNC w „ANULOWAĆ ŚWIĘTA (MAYBE MOŻEMY DOTRZEĆ DO HANUKKAH)”. Pojawiają się także Cardi B, Ice Spice i Miley Cyrus, nie wspominając już o Quavo i Takeoff.

To oczywiście nie pierwszy raz, kiedy Toasty Digital pojawia się na święta. Wcześniej, w 2020 roku, samplował Kanye Westa, Nicki Minaj, Jay-Z i innych w Maybe We Can Make It to Christmas.

Na koniec przeprowadź transmisję strumieniową najnowszego projektu kreacji w YouTube lub SoundCloud poniżej. Następnie daj nam znać, który mashup jest Twoim ulubionym w komentarzach.

Warto przeczytać!  Yung Miami zaprzecza, jakoby miała załamanie psychiczne po tym, jak zaczęła narzekać na Twitterze, ponieważ Akademiks nazwał ją „laską na boku” po tym, jak Diddy miał dziecko z inną kobietą

UTWORY INSTRUMENTALNE Z IMPREZY MOJEJ MAMA Tracklista:

INTRO Kendrick Lamar – GOOD GRIEF (feat. Charlie Brown) [00:13]

Mały Keem – HO! (z udziałem Franka Sinatry) [01:48]

Drake – ANULUJ BOŻE NARODZENIE (MOŻE DOPROWADZIMY DO HANUKKAH) (feat. *NSYNC) [03:44]

Cardi B – KONKURS BRZYDKICH SWETERÓW (feat. Perry Como) [06:04]

INTERLUDIUM [07:21]

Ice Spice – THE GRUNCH (feat. Miley Cyrus) [08:22]

Freddie Gibbs & Pusha T – WHOVILLAINY (feat. Dr. Seuss) [10:39]

Kendrick Lamar – Mother Mariah (feat. Mariah Carey) [13:12]

Takeoff & Quavo – MESSY CHRISTMAS (feat. Josh Groban) [14:23]

Kendrick Lamar – MORE TO GIVE (OUTRO) (feat. Linus) [16:54]

[Via]