Too $hort uhonorowany „Too $hort Day” w Oakland podczas ceremonii nadania nazwy ulicy

#image_title

Too $hort otrzymał w weekend proklamację od burmistrza Oakland, Libby’ego Schaafa, określającą 10 grudnia 2022 r. jako „Dzień zbyt krótkiego czasu”, a ulica została przemianowana na jego cześć.

Trzyprzecznicowy odcinek Foothill Boulevard we wschodnim Oakland został formalnie przemianowany na „Too $hort Way” podczas ceremonii, w której uczestniczyli Ice Cube, Mistah FAB i Sway Calloway, którzy przemawiali na scenie, aby złożyć gratulacje. Too $hort Way znajduje się tuż obok Fremont High School, macierzystej uczelni $horta, do której przez lata chodził do szkoły.

Proklamacja i zmiana nazw ulic były częścią intencji burmistrza, aby uhonorować artystyczną spuściznę i osiągnięcia $hort dla społeczności Oakland, szczególnie za sprawą przebojów, takich jak „Blow the Whistle”, „Shake That Monkey”, „The Ghetto”, „Gettin It”. ,” i inni. Ponadto $hort ogłosił współpracę z Oakland Unified School District, Affect The Youth i Fremont High School w celu przywrócenia orkiestr marszowych i programów muzycznych w dystrykcie.

Warto przeczytać!  Jesteśmy obserwowani: koleś przyłapuje ptaka monitorującego szpiegującego ludzi w jego sąsiedztwie… Twierdzi, że został wysłany przez rząd!

Too $hort z Ice Cube, burmistrz Libby Schaaf, Mistah FAB i Sway Calloway

318991684 676026214095370 1031795026992260509 n
Too $hort z dyrektorem generalnym Vital Versatility Didierem Moraisem i Gaelenem Whittemore