Tory Lanez dodaje Aarona Hernandeza i byłego adwokata Caseya Anthony’ego do swojego zespołu prawnego, przed zbliżającym się wyrokiem

#image_title

Tory Lanez przed wydaniem wyroku zatrudnia dodatkowego prawnika

W zeszłym miesiącu Tory Lanez został skazany za strzelaninę Megan Thee Stallion w 2020 roku. Były to trzy przestępstwa, w tym napaść z bronią półautomatyczną, posiadanie ukrytej, niezarejestrowanej broni palnej, niedbałe wystrzelenie broni palnej. Tory’emu udało się ostatnio przesunąć wyrok z końca stycznia na 28 lutego.

W zeszłym tygodniu Tory dodał także Davida Kennera i Matthew Barhomę do swojego zespołu prawnego. Kenner jest znany z reprezentowania gwiazd, takich jak Snoop Dogg i Suge Knight. Kennerowi udało się uzyskać okres próbny Knighta w sprawie o napad z lat 90. Kenner był także tym samym, który pomógł Snoop Doggowi zostać uniewinniony w jego niesławnej sprawie o morderstwo.

Warto przeczytać!  Jucee Froot x TI – Step (teledysk)

Jednak wg TMZ, Tory zatrudnia także Jose Baeza. Baez to ten sam, który pomógł byłej gwieździe NFL, Aaronowi Hernandezowi, pokonać jedną z jego spraw dotyczących podwójnego morderstwa. Oprócz tego pomógł także Casey Anthony pokonać jej sprawę, dotyczącą zabójstwa własnego dziecka.

W swoim wyroku Tory’emu grozi do 22 lat więzienia. Od tego czasu przebywa w więzieniu w Los Angeles w następstwie skazania. Megan Thee Stallion jeszcze nie zabrała głosu publicznie od czasu zakończenia procesu.

Tory Lanez przed wydaniem wyroku zatrudnia dodatkowego prawnika

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…

Źródło