Tory Lanez Jail Call do Kelsey Leaks Online: „Wiem, że Megan prawdopodobnie nigdy więcej się do mnie nie odezwie”

#image_title

Rozmowa Tory’ego Laneza z byłą przyjaciółką Megan Thee Stallion, Kelsey Harris, okazała się kluczowym dowodem w jego niedawnym skazaniu za strzelaninę.

Teraz nagranie tej rozmowy wyciekło do sieci. Raper-piosenkarz, którego prawdziwe nazwisko to Daystar Peterson, podobno zadzwonił do Harrisa około pięć godzin po strzelaninie, około 9:05 rano 12 lipca 2020 r. Chociaż wyraźnie nie przyznaje się do zastrzelenia Megan podczas rozmowy, przeprasza za swoje czyny, stwierdzając, że był zbyt pijany.

„Znam ją [Megan] prawdopodobnie już nigdy, przenigdy nie będzie ze mną rozmawiać” – mówi Tory w nagraniu udostępnionym przez YouTubera Nique w Nite. „Ale chcę tylko, żebyś wiedział, brachu, byłem tak cholernie pijany. Nawet nie wiem, co się kurwa działo, brachu, jak cholera. Nigdy bym czegoś takiego nie zrobił… Byłem tak cholernie pijany, czarnuchu, że po prostu nie rozumiałem, co się do cholery dzieje, brachu. Niezależnie od tego, to niczego nie naprawi i nie sprawi, że moje działania będą właściwe”.

Warto przeczytać!  On jest prawdziwy: koleś podglądał swojego sąsiada, zdradzając jej męża za każdym razem, gdy wychodził do pracy, więc zrobił to!

Następnie Tory pyta Harrisa, czy ma jego ochroniarza i kierowcę, dane kontaktowe Jaquana Smitha, a jeśli tak, powinna wspólnie z nim dowiedzieć się, jak go wyciągnąć. Posłuchaj pełnego dźwięku poniżej.

Mogę z łatwością potwierdzić, że unoszący się wokół dźwięk wezwania Tory’ego Laneza do Kelseya, strzały, wywiad Kelseya z prokuratorami itp. są autentyczne. Sąd może zwolnić dowody po rozprawach i tak też się stało w tym przypadku. Nie mam jeszcze własnych egzemplarzy, ale wkrótce będę.

— Meghann Cuniff (@meghanncuniff) 30 grudnia 2022 r

Podczas procesu, który zakończył się w zeszłym tygodniu, zastępca prokuratora okręgowego Alexander Bott odczytał transkrypcję rozmowy i argumentował, że wymagałoby to „gimnastyki umysłowej”, aby zinterpretować to jako coś innego niż przeprosiny za zastrzelenie Megan.

Warto przeczytać!  Nike Air Max 1 '87 x *mleko kokosowe*

Tory został uznany za winnego wszystkich trzech stawianych mu zarzutów: napadu z bronią palną powodującego poważne obrażenia ciała; posiadanie ukrytej, załadowanej i niezarejestrowanej broni palnej w pojeździe; i strzelanie z broni palnej z rażącym zaniedbaniem. Grozi mu do 22 lat i 8 miesięcy więzienia. Wyrok ma zapaść 27 stycznia.

Źródło