Tory Lanez wydaje się zasnąć podczas procesu – raport

#image_title

Podobno Tory Lanez zasnął w sądzie podczas procesu o rzekome zastrzelenie Megan Thee Stallion.

W środę (21 grudnia) obie strony wygłosiły mowy końcowe, ponieważ proces dobiega końca. Jak donosi TMZ, podczas gdy ława przysięgłych otrzymywała instrukcje od sędziego, Tory Lanez podobno drzemał. Według serwisu informacyjnego o celebrytach, kilku świadków widziało kanadyjskiego rapera z zamkniętymi oczami i powiedziało, że „jego głowa podskakiwała kilka razy w górę iw dół, jakby ktoś walczył ze zmęczeniem”.

XXL skontaktował się z prawnikami Tory’ego Laneza w celu uzyskania komentarza.

Wczoraj była ostatnia okazja dla Tory Lanez, aby zająć stanowisko i złożyć własną relację z tego, co wydarzyło się tej nocy, kiedy Megan twierdzi, że ją postrzelił. Odmówił składania zeznań. Jego zespół prawny był nieugięty, że to nie on zastrzelił Megan Thee Stallion 12 lipca 2020 r., Zrzucając winę na jej byłą przyjaciółkę Kelsey Harris, która również była obecna tej nocy. Żartowali nawet, że był za niski, by strzelić przez drzwi SUV-a, jak opisali Megan i Kelsey w jej pierwszym wywiadzie dla prokuratora okręgowego.

Warto przeczytać!  Przychody Beyond Meat spadają, ponieważ obniża ceny, aby zwiększyć popyt

„Dla Tory’ego Laneza była dziś lekka chwila podczas zamknięcia jego prawnika” – napisała na Twitterze starsza reporterka Law & Crime, Meghann Cuniff. “[Tory Lanez’s attorney] odniósł się do jego wzrostu, mówiąc, że ma „co, 5 stóp i 2” i „Nawet nie wiem, czy może przejść przez drzwi, aby strzelać”. Lanez śmiał się przez chwilę z tego powodu”.

Jury musi zdecydować, czy to Tory Lanez pociągnął za spust i zastrzelił Megan Thee Stallion po kłótni między Megan, Kelsey i Tory po spotkaniu w domu Kylie Jenner w 2020 roku. Wysłuchali emocjonalnych zeznań Megan i co ciekawsze, zeznanie Kelsey, które zaprzeczało jej wcześniejszemu zeznaniu złożonemu władzom, w którym podpisała się pod zarzutem Megan. Kelsey wyjaśniła również teksty, w których wyraźnie stwierdziła, że ​​Tory zastrzelił Megan i zaatakował ją tamtej nocy.

Warto przeczytać!  Zmieniła się w projekt grupowy: laska zostaje zapytana, jakie jest jej najgorsze wyznanie w college'u i sprawi, że zaniemówisz!

Oczekuje się, że ława przysięgłych będzie obradować nad sprawą dzisiaj, a werdykt najprawdopodobniej zapadnie przed końcem tygodnia. Tory Lanez został oskarżony o napaść z użyciem półautomatycznej broni palnej, noszenie załadowanej broni palnej i strzelanie z niej w sposób rażąco niedbały, powodujący obrażenia ciała. Może mu grozić ponad 20 lat więzienia, jeśli zostanie uznany za winnego wszystkich zarzutów.

Zobacz 44 najdłuższe oferty więzienne w historii hip-hopu

C-Murder, Max B, BG i więcej.

Źródło