Tory Lanez wysyła swój ostatni tweet: „Żadna broń utworzona przeciwko mnie nie będzie skuteczna”

Tory Lanez zmierza do procesu w sprawie rzekomego zastrzelenia Megan Thee Stallion. Zanim proces całkowicie się rozpoczął, wystrzelił to, co nazywa swoim „ostatnim tweetem”.

„Zostawię to tutaj jeszcze raz… i patrzę, jak się starzeje… ŻADNA BROŃ STWORZONA PRZECIWKO MNIE NIE BĘDZIE POWODZIŁA… I KAŻDY JĘZYK, KTÓRY POBURZE SIĘ PRZECIWKO MNIE W SĄDZIE, BĘDZIE POTĘPIONY, siedźcie i patrzcie teraz…. I nigdy więcej nie kwestionuj BOGA, któremu służę. To mój ostatni tweet”

Zostawię to tutaj jeszcze raz… i zobaczę, jak się zestarzeje… ŻADNA BROŃ STWORZONA PRZECIWKO MNIE NIE BĘDZIE POWODZIŁA… I KAŻDY JĘZYK, KTÓRY WZNIESI SIĘ PRZECIWKO MNIE W SĄDZIE, BĘDZIE POTĘPIONY, siedźcie i patrzcie teraz…. I nigdy więcej nie kwestionuj BOGA, któremu służę. To mój ostatni tweet

Warto przeczytać!  Joe Budden o Megan Thee Stallion: „Nie lubię tej dziewczyny”

— Tory Lanez (@torylanez) 7 grudnia 2022 r

Na początku tego tygodnia przeciwko Tory’emu Lanezowi wniesiono trzeci zarzut popełnienia przestępstwa w sprawie strzelaniny Megan Thee Stallion z 2020 roku. Prokuratorzy wnieśli zarzut popełnienia przestępstwa zaniedbania wystrzelenia broni palnej przeciwko Lanezowi, który nie przyznał się do dwóch poprzednich zarzutów związanych ze strzelaniem do multiplatynowy artysta w stopę w 2020 roku: napaść z broni półautomatycznej i noszenie załadowanej, niezarejestrowanej broni palnej.