TRAVIS SCOTT CELEBRITY SOFTBALL CLASSIC WSPIERA HBCU W MINUTE MAID PARK 16 LUTEGO 2023 – @trvisXX

#image_title

TRAVIS SCOTT CELEBRITY SOFTBALL CLASSIC WSPIERA HBCU W MINUTE MAID PARK 16 LUTEGO 2023 R.

Travis Scott i jego Cactus Jack Foundation, we współpracy z Project HEAL, będą gospodarzami Cactus Jack Foundation HBCU Celebrity Softball Classic 16 lutego 2023 r. Celebrity Softball Classic obejmie gwiazdorski skład baseballowego Hall of Famers i A-list animatorzy, którzy wezmą udział w Homerun Derby i meczu softballowym. W zeszłorocznym meczu softballu „Fall Classic” z gwiazdami wzięli udział Travis Scott, Kendall Jenner, Mookie Betts, Gary Sheffield i Hall of Famers Reggie „Mr. Październik” Jacksona i Jeffa Bagwella. Wpływy z biletów zostaną przekazane funduszowi stypendialnemu Waymon Webster, który zapewnia wsparcie finansowe seniorom HBCU na końcowe opłaty za naukę i umożliwia tym studentom ukończenie studiów i otrzymanie dyplomu ukończenia studiów na czas. Bilety dostępne na www.astros.com/cactusjack

Warto przeczytać!  Kanye West mówi, że lubi Hitlera podczas wizyty w podcaście Alexa Jonesa „InfoWars”.

To wydarzenie wspiera wieloletnie zaangażowanie Scotta w zapewnianie możliwości stypendialnych studentom w historycznie czarnych szkołach wyższych i uniwersytetach (HBCU). Jest to sprawa, która jest ważna dla Scotta, biorąc pod uwagę wieloletnią spuściznę jego rodziny, która studiowała, pracowała i wspierała HBCU: jego matka Wanda studiowała na Uniwersytecie Grambling, jego ojciec Jacques poszedł do Prairie View A&M, gdzie jego brat Josh obecnie studiuje, a jego siostra Jordan ukończyła Howard University w zeszłym roku. Jego dziadek, Waymon Webster, był absolwentem i dziekanem szkoły podyplomowej Prairie View A&M i jest imiennikiem funduszu stypendialnego Waymon Webster przyznawanego przez Cactus Jack Foundation i Project HEAL, który pomaga studentom HBCU, którzy w ostatniej chwili doświadczają przeciwności finansowych ukończyć studia na czas ze swoją klasą. W 2022 roku fundusz stypendialny Waymon Webster zapewnił łącznie 1 000 000 USD stypendiów 100 seniorom HBCU na pokrycie czesnego.

Warto przeczytać!  GloRilla – „Nigdy więcej miłości” [VIDEO]

W tym miesiącu Fundacja Astros ogłosiła partnerstwo z Scott’s Cactus Jack Foundation jako sponsor tytularny pierwszego corocznego Cactus Jack HBCU Classic, kolegialnego turnieju baseballowego typu round-robin, w którym wyróżniono HBCU i ich programy baseballowe w weekend otwarcia uniwersyteckiego baseballu, 17 lutego. -19, 2023. Cactus Jack HBCU Classic odbędzie się w Minute Maid Park i będzie punktem kulminacyjnym pierwszego weekendu otwarcia Division I College Baseball w 2023 roku. Sześć szkół biorących udział w inauguracyjnym wydarzeniu to Texas Southern University (Houston, Teksas), Prairie View A&M (Prairie View, Teksas), Southern University i A&M College (Baton Rouge, Luizjana), Grambling State University (Grambling, Luizjana) , Jackson State University (Jackson, Mississ.), Mississippi Valley State University (Itta Bena, Miss.)

Warto przeczytać!  James Holloway udostępnia wizualizacje do „Halfway” Prod. przez DSOUNDS [Video]

KIEDY: czwartek, 16 lutego 2023 r

17:30 – Otwarcie bram

19:00 – Homerun Derby

19:30 – Mecz softballu

Źródło