Travis Scott i Skepta wystąpią jako headliner festiwalu „Mirror Mirror” na cześć Virgila Abloha

Polecany film HipHopWired

BLISKO

Źródło: Nike/Nike

Mija rok od szokującej śmierci kultowego projektanta mody, Virgila Abloha, i aby uczcić jego pamięć i dziedzictwo, Virgil Abloh Securities zorganizuje jednodniowy festiwal dla swoich fanów i rówieśników (z wyjątkiem prawdopodobnie Kanye).

Hypebeast donosi, że pierwszy doroczny Mirror Mirror Festival odbędzie się 3 grudnia w FPL Solar Amphitheatre w Bayfront Park w Miami na Florydzie, a głównymi bohaterami będą Travis Scott i Skepta. Można by pomyśleć, że Drake zostałby opuszczony, gdyby zrobił sobie tatuaż przedstawiający Virgila i tak dalej, ale nie.

Festiwal obejrzy żona Virgila, Shannon Abloh, która pełni funkcję dyrektora generalnego i dyrektora zarządzającego Virgil Abloh Securities. Wiedząc, co oznaczałoby to dla jej zmarłego męża, pani Abloh jest więcej niż szczęśliwa, mogąc zorganizować takie wydarzenie ku pamięci legendarnego projektanta mody.

Warto przeczytać!  Yung Miami mówi, że City Girls planują wydać nowy album na początku 2023 roku [VIDEO]

„Virgil miał zdolność zebrania wszystkich razem, aby stworzyć magię. Wraz z jego bliskimi współpracownikami chcieliśmy zgromadzić wszystkich, aby świętować Wergiliusza – jego spuściznę, pasję i troskę o innych. Wierzył, że jego prawdziwą pracą było wspieranie innych, a my będziemy kontynuować jego pracę wspierając młodzież w sztuce wraz z uruchomieniem Fundacji Virgila Abloha w 2023 roku”.

Bilety będą piekielnie trudne do zdobycia.

Bilety na festiwal trafią do sprzedaży 23 listopada, a posiadacze biletów VIP będą mieli dostęp do specjalnych miejsc i zostaną pobłogosławieni festiwalowymi towarami VIP z limitowanej edycji przed festiwalem. Jakie są szanse, że to Off-White Air Jordany?! Tylko mówię.’

Czy będziesz próbował dostać się na Mirror Mirror Festival w Miami 3 grudnia? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Warto przeczytać!  Gillie Da King Flames Wallo267 za zaproszenie kobiet do zamkniętego celu na zakupy