Travis Thompson i Ruby Room prezentują serię „Gems” Freestyle | Słowo wokół dźwięku

Krążą pogłoski, że w Georgetown, w skromnym budynku, stoi za nimi potężna ekipa Nagrania Ruby Room gotują jedne z najgorętszych dań w menu sceny muzycznej Seattle. Nie ma Skeemza oraz Elana Wrighta produkują „Gems”, serię freestyle, w której występuje Travisa Thompsona i przyjaciele. Co tydzień nagrywają wideo nakręcone w studio przez Przysłowiowe media. Piekarnia będzie dbał o utrzymanie podwyższonej atmosfery przez całą serię. Do tej pory wydali trzy teledyski: „DMV”, „Cologne” i najnowszy „Rich By Myself” z udziałem ŁAZ. Kiedy mówię, że Travis nie zaginął, ON NIE ZAGINĄŁ.

„Gems” Freestyle Series z Travisem Thompsonem i przyjaciółmi

seria freestyle „klejnotów”.

Oblé Reed wydaje „WHERETHEMONEY GROWS”.

Oble Reed niedawno wypuścił swój najnowszy singiel „WHERETHEMONEYGROWS”. Ta piosenka jest moim wprowadzeniem w Oblé Reed jako artystę. Niedawno zmienił swoje imię z Moondrop na swoje prawdziwe i wtedy dowiedziałem się, kim był. Po obejrzeniu jego występu w Gala Szmaragdowego Miastaa potem słuchając jego nowego utworu, jest dla mnie jasne, że ma potencjał, by wyrobić sobie markę.

ANIOŁ! Teledysk „BRITTNEY WHITE”.

ANIOŁ! wydał swój trzeci singiel „Brittney White” wraz z oszałamiającym teledyskiem nakręconym przez Proverbial Media. Jestem wielką fanką ANGEL! Nieustannie przesuwa swoje granice, tworząc wysokiej jakości, przyciągające wzrok sztuki audio i wizualne. Gorąco polecam sprawdzić jego dwa pozostałe single i mieć go na swoim radarze do przyszłych wydawnictw.

Warto przeczytać!  Gilbert Arenas o randce Larsy Pippen z młodszymi mężczyznami, „Ona potrzebuje uwagi”

AJ Suede wydaje nowy album Indica Music

TAKŻE Zamsz wydał swój album Indica Music i wykonał jedną z moich ulubionych set list u Madame Lou’s w ramach trasy Fantastic Ruby Yacht Voyage z RAP Ferreirą i Eldonem. Album wydaje się teatralny, w pewnym sensie karnawałowy soundtrack z przełomu wieków. Myślę, że albo „Mount Saint Helen” albo „Clearly” to moje ulubione utwory na albumie.

Nadchodzące koncerty w Seattle

czwartek, 26 stycznia: Płynność z KnowAsNat oraz dzień wystąpi w Neumos. Wyposażony Dave Shanae, p. Krzyżeoraz Anny Thompson. Drzwi otwierają się o 19:00, a przedstawienie jest od 21 lat. Bilety kosztują 12 dolarów z góry i 15 USD przy drzwiach.

płynność i neumos | "klejnoty" słowo z serii freestyle na ulicy

Czwartek, 26 stycznia: Brandona Lee Cierleya Impreza z okazji premiery albumu Camaraderie odbędzie się w Royal Room zwierzęca twarz. BrandonLee będzie wspierany przez zespół z gościnnym udziałem Xavier Lecouturier, Marcin Buddaoraz Moe Weisnera. Drzwi zostaną otwarte o 18:30, a sala królewska jest dostępna dla wszystkich grup wiekowych do 22:00. Bilety kosztują 15 dolarów z góry i 20 zł w dniu koncertu.

Impreza z okazji premiery albumu BrandonLee Cierley Camaraderie w Royal Room

Sobota, 28 stycznia: OW i obecny Clock-Out Lounge AbJo „Dobra stopa” z Mały Flont & Kingz Impreza z okazji premiery albumu Premium Smoke. Wyposażony Gabriela Theodrosa oraz Sztuka wiersza i kontynuowane przez otwarty mikrofon. Spektakl ma 21 lat i więcej, a drzwi otwierają się o 21:00. Bilety są $12 z góry i 15 USD przy drzwiach.

Warto przeczytać!  Louis Vuitton otwiera hotel w Paryżu

AbJo's The Good Foot z Mic Flont i Khingz "dym premium" impreza z okazji premiery albumu w Clock-Out Lounge | "Klejnoty" seria freestyle'owa

Sobota, 28 stycznia: Takeover Music Collective przejmuje High Dive z występami m.in MieczeFajnie (Julia-C, Bandanaz& Gotowy Ron Beats), Buba Kush, CzonNicco & CylisBoogie Brow x NWSe7en i Utalentowany Youngstaz. Drzwi są o 20:00, a przedstawienie od 21 lat. Bilety kosztują 10 dolarów z góry i 15 USD przy drzwiach.

niedziela, 29 stycznia: Zbiórka pieniędzy dla Palmera w Sunset Tavern. Kevy’ego ma siostrzenicę, która obecnie walczy z białaczką i jest to sposób na finansowe wsparcie rodziny. Chodź, obejrzyj Kevy’ego, Wurm jestoraz Devin Damio działać w szczytnym celu. Drzwi zostaną otwarte o 18:30, a pokaz będzie trwał od 21 lat. Bilety kosztują 12 dolarów i warte każdego grosza.

Zbiórka pieniędzy dla Palmera z udziałem KEVY'ego, Tha Wurma i Devina Damitio w tawernie Sunset | "klejnoty" seria freestyle'owa

niedziela, 29 stycznia: Social Housing Saves Our Stages to wydarzenie wspierające I-135 w celu rozwoju i utrzymania przystępnych cenowo mieszkań w Seattle. W nocy wystąpi emcee Larry Mizell Jr. oraz występy m.in Hollis, Tomo Nakayamy, czarny Stax, Grzegorz Cyfer, Julia C stopa Michał Savage, Dane Garfield, Ramiro Jednoczące duszeMZ Artiz, Shomari Shanks. Spektakl ma 21 lat i więcej, a drzwi zostaną otwarte o 19:00. Bilety kosztują 15 dolarów z góry lub 20 USD przy drzwiach.

Mieszkalnictwo socjalne ratuje nasze etapy w Neumos

piątek 3 lutego: Spokojny Pinder Street Preacher Tour przyjedzie do Belltown Yacht Club z Vic Daggs II, Mojo Barnesi Oble Reed. Spektakl ma 21 lat i więcej, a drzwi otwierają się o 20:00. Bilety kosztują 15 dolarów z góry i 17 USD przy drzwiach.

Warto przeczytać!  Conway udziela porad młodym raperom na temat życia na ulicy

Pokojowy Pinder Wycieczka po ulicy Kaznodzieja | "Klejnoty" seria freestyle'owa

piątek 3 lutego: Taylor Eliza Beth & WD4D świętują wydanie swojej płyty TAJNA LOVERGIRL z pokazem u Madame Lou Dla nas oraz Deejay Hershe. Drzwi będą o 22:00, a pokaz od 21 lat. Bilety kosztują 15 dolarów z góry i 18 USD przy drzwiach.

Słowo wokół dźwięku to zestawienie rzeczy, które redaktor naczelny Respect My Region, Taylor Hart, widzi i słyszy w aglomeracji Puget Sound. Niezależnie od tego, czy chodzi o nowe wydawnictwa muzyczne, różne wydarzenia, czy po prostu imprezy społecznościowe, chcemy podkreślić każdy zakamarek świata sztuki i rozrywki w Seattle.

Czy coś przegapiliśmy? PROSZĘ WYŚLIJ do nas wiadomość e-mail na adres info@respectmyregion.com z tematem „Word Around the Sound”, który zostanie uwzględniony w następnym artykule.

Więcej treści muzycznych

RAPPER WEED: KTÓRZY RAPERZY MAJĄ NA RYNKU PRODUKTY Z KONOPI?
5 NAJLEPSZYCH TRENDÓW MUZYCZNYCH TIKTOK 2022 I DLACZEGO SĄ POPULARNE
10 NIEDOCENIONYCH RAPEREK, KTÓRYCH WARTO POSŁUCHAĆ TERAZ
9 RAPERÓW Z DETROIT, KTÓRYCH MUSISZ ZNAĆ W TYM ROKU
22 NAJLEPSZYCH ALBUMÓW 2022 ROKU Z PÓŁNOCNEGO ZACHODNIEGO PACYFIKU

Tworzenie angażujących reklam muzycznych: ucz się od założyciela RMR, Mitcha Pfeifera

WIĘCEJ MUZYCZNYCH NOWOŚCI, OBSERWUJ SZANUJ MÓJ REGION NA FACEBOOKU I TWITTERZE.

PROSZĘ O WYPOWIEDZENIE HISTORII LUB RECENZJĘ TWOJEJ MARKI LUB PRODUKTÓW E-MAIL NAS.

Źródło