Trendy Matta Barnesa Po incydencie z pluciem ludzie przywołują Dereka Fishera

Podobno Matt Barnes ma kłopoty po kłótni podczas meczu piłki nożnej. Były gwiazdor NBA był w zeszły weekend na meczu San Francisco 49ers vs. Dallas Cowboys, kiedy miał niefortunne starcie z byłym narzeczonej, piłkarzem Davidem Pattersonem Jr.

Krążyło wideo z incydentu, aw krótkim klipie widać, jak Barnes pluje na Pattersona. Jednak Barnes twierdził, że Patterson był agresorem i zainicjował konfrontację.

Czytaj więcej: Matt Barnes pluje na byłego męża swojej narzeczonej: Oglądaj

Gospodarz podcastu All The Smoke podobno również złożył wniosek o tymczasowy zakaz zbliżania się, aw dokumentach sądowych szczegółowo opisał, co się stało.

Matt powiedział, że Patterson „pchnął mnie, a ja byłem zmuszony odepchnąć go od siebie”. Oskarżył Pattersona o „zazdrość o mój związek z byłą żoną”.

Warto przeczytać!  Pośmiertny występ z Takeoff pojawia się na nowym albumie Metro Boomin

„Nie chciałem, aby kłótnia dalej się fizycznie eskalowała, a z frustracji, że mnie szuka i jego niesłabnące powtarzające się nękanie, pluję w jego kierunku z obrzydzeniem” – powiedział Barnes.

Matta BarnesaLOS ANGELES, KALIFORNIA — 30 LISTOPADA: Matt Barnes i Anansa Sims przybywają na premierę Apple Original Films „Emancipation” w Los Angeles w Regency Village Theatre 30 listopada 2022 r. w Los Angeles w Kalifornii. (Zdjęcie: Steve Granitz/FilmMagic)

Czytaj więcej: Matt Barnes dzieli się nowymi szczegółami swojej walki z Derekiem Fisherem: wideo

Matt dodatkowo twierdził, że w zeszłym roku Patterson groził, że go zastrzeli. Podobno Barnes jest badany pod kątem pobicia, powiedziała policja.

W miarę jak ta sprawa posuwa się naprzód, ludzie nie mogą powstrzymać się od ponownego przyjrzenia się historii Barnesa z Derekiem Fisherem. Trener Los Angeles Sparks jest żonaty z byłą żoną Barnesa, Gloridą Govan.

Warto przeczytać!  Metro Boomin wypuszcza drugi album „Heroes & Villains”

W 2015 roku pojawiły się doniesienia, że ​​​​baler przejechał 95 mil, aby pobić Fishera. Po obejrzeniu tego ostatniego spotkania użytkownicy mediów społecznościowych nie mogli powstrzymać się od rzucenia kilku żartów.

Sprawdź kilka najważniejszych informacji poniżej.

Nigdy nie zapomnę, jak Matt Barnes przejechał 95 mil, żeby pobić Dereka Fishera za spotykanie się z Glorią Govan. Jak możesz być tak wściekły przez 95 mil?

— Konto Quinta Brunson Stan (@dirtywhiteups) 25 stycznia 2023 r

Ludzie są tak zszokowani Mattem Barnesem, jakiego nie pokazał nam wiele lat temu, kiedy wpadł na Dereka Fishera

— Tee-Yonna Ali (@Tee_Yeezy) 25 stycznia

Gdy tylko zobaczyłem, że Matt Barnes zyskuje na popularności, wiedziałem, że to f/fighting…

Warto przeczytać!  Matka i ojciec Takeoffa walczą o jego majątek po tym, jak zmarł bez testamentu

— flygyrl72 (@flygyrl72) 26 stycznia 2023 r

Jedna rzecz dotycząca Matta Barnesa, on nie bawi się ze swoją Kobietą 😂 zawsze walczy

— ./him (@UGottaLuvLester) 25 stycznia 2023 r

[via]

Źródło