Trendy Metro Boomin po wydaniu nowego filmu z Young Thug & Gunna

Metro Boomin stało się popularnym tematem na Twitterze, publikując we wtorek (29 listopada) krótki film do swojego albumu Heroes & Villains.

Gibson Hazard wyreżyserował film krótkometrażowy, w którym występują aktorzy Morgan Freeman i LaKeith Stanfield. Freeman wciela się w doradcę Metro Boomin i zapewnia narrację do filmu. Stanfield gra złoczyńcę filmu.

Young Thug i Gunna również pojawiają się epizodycznie jako gospodarze „P News”. Obaj przebywają obecnie w więzieniu w oczekiwaniu na proces w sprawie YSL RICO. Rozpoczęcie procesu zaplanowano na styczeń 2023 r.

Krótki film Metro Boomin zawiera fragmenty kilku piosenek z jego nadchodzącego albumu. Jego album Heroes & Villains ukaże się w piątek (2 grudnia).

Warto przeczytać!  Producent Lilx Brxaker wydaje „Deserted Pathway” (wersja instrumentalna)

Album miał pierwotnie ukazać się w listopadzie, ale Metro Boomin przesunął go na grudzień z powodu problemów z pobieraniem próbek. Zaprzeczył, by opóźnienie miało cokolwiek wspólnego z projektem Her Loss Drake’a i 21 Savage, który wypadł 4 listopada.

„Nie udało mi się usunąć wszystkich sampli z mojego albumu na czas do przyszłego tygodnia, więc spadam 2 grudnia, więc mam wystarczająco dużo czasu, aby upewnić się, że wszyscy otrzymacie to arcydzieło zgodnie z przeznaczeniem” – napisał Metro Boomin na Twitterze. „Obiecuję, że warto czekać!! PS NIGDY nie przesunąłbym daty wydania albumu z powodu nikogo innego.”

Obejrzyj jego krótki film poniżej.

Warto przeczytać!  Tony Burgess – Evermore (@tonyofmetaldrive)