Trevor Noah wyjaśnia, w jaki sposób prowadzenie rozdania nagród Grammy uczyniło go większym fanem Cardi B i Megan Thee Stallion

#image_title

Kiedy Cardi B i Megan Thee Stallion wykonali razem swój hit „WAP” z 2020 roku podczas rozdania nagród Grammy 2021, ich lubieżny występ skłonił ludzi i ekspertów do rozmowy. Spektakl najwyraźniej wywołał wiele skarg FCC, podczas gdy korespondenci Fox News byli nim tak „obrażeni”, że nie mogli przestać grać w swoich programach. Niektórzy członkowie Kongresu narzekali nawet na to w Izbie Reprezentantów, zamiast wykonywać swoją pracę. I chociaż Meg myśli, że zrobili to wszystko, ponieważ „potajemnie im się to podoba”, trzykrotny gospodarz Grammy, Trevor Noah, nie ukrywał własnej radości z występu.

W nowym wywiadzie dla Billboard, wychodzący gospodarz The Daily Show opowiedział, w jaki sposób występ sprawił, że stał się coraz większym fanem obu wykonawców. „Już przyszedłem jako fan Cardi B i Megan Thee Stallion, ale stałem się większym fanem, ponieważ widziałem pracę, którą włożyli w występ” – powiedział, chwaląc także innego wykonawcę serialu. „Brandi Carlile była moim ulubionym występem na żywo na zeszłorocznej gali Grammy. Była gwiazdą. Władała nie tylko sceną, ale każdą pojedynczą nutą, którą wykonywała w sposób, który niewielu artystów może osiągnąć konsekwentnie”.

Warto przeczytać!  Gel Roc i DJ JahBluez łączą siły z Ceschim z Fake Four Inc. i współoskarżonymi w nowym teledysku „Here I Am”

Noah poprowadzi trzecią z rzędu ceremonię w 2023 roku, wyjaśniając dlaczego w wywiadzie. „Cieszy mnie fakt, że żonglujemy płonącymi mieczami… Rozwijasz głębokie uznanie dla tego, co ci ludzie robią poza samą muzyką, którą tworzą”.

Cardi B i Megan Thee Stallion to artyści Warner Music. Uproxx jest niezależną spółką zależną Warner Music Group.