TROSSTHEGIANT umiera po walce z białaczką (Career Look Back)

#image_title

1 maja 2019 roku u Tannera Rossa aka TROSSTHEGIANT zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową. Po wielu remisjach i nawrotach, ostatecznie doprowadziło to do jego śmierci około miesiąca temu. Nazwaliśmy go Rapzilla Freshmen w 2019 roku ze względu na jego odświeżające brzmienie i pozytywne nastawienie do życia. Utrzymywał to przez resztę swojego życia.

TROSSTHEGIANT rozpoczął karierę w latach 2016-2017 kilkoma singlami. Założył Trash Rap Ent. mniej więcej w tym czasie. Następnie w 2018 roku wydał swój album Misanthropics. Ten projekt zawierał elementy autorstwa Foggierawa, Aklesso, Beleafa i Antoine’a Bradforda.

Jego kolejny projekt ukazał się na początku 2020 roku, był to sześciościeżkowy Ep zatytułowany Refresh. W tym przypadku głównie omawiał swoje diagnozy. Do projektu dołączono potężny teledysk do piosenki „Last Breath”.

Warto przeczytać!  Zdjęcie pokazuje Drake'a w słuchawce Hentai

Po tym TROSSTHEGIANT stał się znany jako Tee Ferrari. Wydał siedem piosenek pod tą nazwą. Największym sukcesem okazał się „Oside Mamacita” z Foggierawem. Wydawał piosenki aż do swojej śmierci. Miejcie nadal w swoich modlitwach jego rodzinę i bliskich.

Sprawdź jedną z jego piosenek pod Tee Ferrari:

TROSSTHEGIANT Muzyka


Źródło