Troy Ave honoruje Hovaina dowcipem o jego odejściu

Społeczność hip-hopowa wciąż opłakuje szokującą śmierć słynnego menedżera hip hopu, Jonathana „Hovaina” Hyltona. Na liście klientów Hovain znaleźli się Joey Badda$$, T-Pain i Troy Ave. Raper „Your Style” zamieścił na Instagramie wiadomość dla zmarłego menedżera. Żartował nawet, że powodem przedwczesnej śmierci Hovaina była promocja nowego filmu, który właśnie wydali.

„Nasza przyjaźń mogła się zmienić, ale miłość nigdy nie została utracona #RIPHOVAIN My Brother b4 & After Rap” — napisał Troy. „Ten czarnuch Hov myśli, że jest sprytny, odejdzie i umrze wkrótce po premierze naszego filmu, tylko po to, by wprowadzić marketing i promocje do swoich umiejętności aktorskich lol Hov płakałby ze śmiechu z tego żartu #iykyk”.

Warto przeczytać!  Molly Matheson Obituary News: W pełnej miłości pamięci studenta Tarrant Community College znalezionego martwego w 2017 roku; LINIA DATY

NOWY JORK, NY – 08 KWIETNIA: Troy Ave bierze udział w wydarzeniu prasowym Wrkng Title Fall 2014 w Manon 8 kwietnia 2014 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Astrid Stawiarz/Getty Images dla Roc Nation)

Czytaj więcej: Troy Ave ustawia scenę na albumie „New York City: The Movie”.

New York City: The Movie został wydany na wszystkich platformach streamingowych w piątek (25 listopada). Zawiera 13 utworów brooklyńskiego rapera z esencją tradycyjnego nowojorskiego brzmienia boom bap. Troy niedawno pojawił się na Instagramie z wiadomością o swoim nowym projekcie. „Pamiętaj, kiedy wszedłem do gry i umieściłem wszystkich OG na mojej fali” – napisał. „Outta love i przypomnieć światu o tym nowojorskim brzmieniu?! Cóż, przywrócę uczucie [100 emoji] I wszyscy moi ludzie spoza miasta, którzy doceniają ten klasyczny styl, który mam U! Po prostu wiedz, że nie idziesz do chińskiego sklepu, kiedy chcesz pizzę!

Warto przeczytać!  Pstryknął to przez całą drogę: Facet ściąga Omoplata w ulicznej walce!

Jeśli chodzi o Hovaina, świat został powiadomiony o jego śmierci w oświadczeniu napisanym przez jego bliskich. „Z głębokim żalem przekazujemy całej rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom wiadomość, że Jonathan Hovain Hylton zmarł w swoim domu w piątek. Był ukochanym i oddanym ojcem, mężem, synem, bratem i dumnym przedstawicielem Brooklynu”.

Stream New York City: The Movie jest już dostępny w Apple Music i Spotify.