Twitter Elona Muska zabrania pracownikom wstępu do biur firmy do poniedziałku

Polecany film HipHopWired

BLISKO

Źródło: NurPhoto/Getty

Epicki upadek Elona Muska na Twitterze z powodu jego niekompetentnego przywództwa trwa.

Twitter poinformował pracowników, którzy nadal dzielnie trzymają się firmy, że zostaną zamknięci w jej biurach do poniedziałku.

Wiele źródeł wiadomości poinformowało, że biura Twittera zostały natychmiast zamknięte. W tamtym czasie nie podano powodu tej decyzji, ale istnieją spekulacje.

Zespół Muska wykonał podobny ruch podczas masowych zwolnień „z troski o bezpieczeństwo i pozorny strach, że odchodzący pracownicy mogą próbować sabotować firmę w drodze do wyjścia”, według ABC 7 Eyewitness News.

Niektórzy uważają, że zamknięcie biur Twittera ma miejsce z tego samego powodu. W wiadomości ogłaszającej zamknięcie biur Twittera pracownicy zostali poinformowani, że „dyskutują o poufnych informacjach firmy w mediach społecznościowych, z prasą lub w innych miejscach”.

Warto przeczytać!  Studio usuwania tatuaży zaoferowało bezpłatne usunięcie tatuaży Kanye Westa

Wielu byłych pracowników Twittera skorzystało z platformy, aby ogłosić swoją rezygnację po tym, jak Musk ogłosił serię głupich nowych zasad, w tym ultimatum, aby zapisali się do pracy „ekstremalnie hardcore… długie, ciężkie godziny”.

Gdyby postanowili nie zgodzić się na absurdalną prośbę miliardera, otrzymaliby trzymiesięczną odprawę i ewentualną lokaut z Twittera.

Twitter niczego nie traktuje poważnie

Po wiadomościach #RIPTwitter i seria innych hashtagów związanych z Twitterem zyskały popularność w sieci społecznościowej, gdy użytkownicy zastanawiali się nad dobrymi czasami, jakie mieli przed przejęciem Muska za 44 miliardy dolarów.

Podczas gdy użytkownicy obawiają się, że Twitter Elona Muska zostanie zamknięty w dowolnym momencie, Musk powiedział: „Najlepsi ludzie zostają, więc nie bardzo się martwię”, riiiggghhht.

Warto przeczytać!  „Roll Up” skrzypka Ashera Lauba przyniesie Boże Narodzenie do twojego serca

Nie obgryza też paznokci chaosem panującym w jego firmie. Musk dzieli się memami, a ostatnio powiedział w tweecie: „po prostu osiągnął kolejny rekord wszechczasów w korzystaniu z Twittera”.

Jeśli Twitter odpada, zawsze pozostaje BlackPlanet.

Zdjęcie: NurPhoto / Getty