TWÓRCY HITÓW Z ATLANTY TORUJĄ DROGĘ DO SUKCESU 2023

#image_title

Poznaj twórców hitów z Atlanty! Urodzony z naturalnym pragnieniem kontynuowania kariery muzycznej z naturalnym talentem, był zdeterminowany, aby utorować własną ścieżkę w przemyśle muzycznym. Kiedy znasz swój cel, masz cały zapał na świecie i tak właśnie było w przypadku Atlanta Hitmakers.

Zainspirowany babcią, która była pianistką koncertową, przez cały czas widywał jej grę. Pomiędzy nią a Michaelem Jacksonem po prostu uwielbiał sposób, w jaki zabawiają i robią show. Zapytaliśmy go, jak opisałby muzykę, którą zazwyczaj tworzy. Jego odpowiedź brzmiała: „Dla mnie muzyka pochodzi prosto z piosenki, zwykle jest bezpośrednim odzwierciedleniem tego, co dzieje się wokół mnie, aw moim życiu muzyka jest dla mnie bardzo terapeutyczna, więc pomaga mi uspokoić bestię do pisania i tworzenia muzyki. ”

Warto przeczytać!  G Herbo – All That (feat. Kodak Black)

Z biegiem czasu Atlanta Hitmakers będzie nadal się rozwijać i wyróżniać w branży. Jeden z największych występów, jakie pamięta, miał miejsce na arenie koszykówki w Miami. Grupa, z którą był, pewnego roku otworzyła się przed Snoop Doggiem. Tylko w zeszłym roku był w trasie z Ying Yang Twins! Jego ulubionym miejscem był Teksas, ponieważ w Teksasie lubią potrząsać swoimi tyłkami!

Byłoby marzeniem, gdyby mógł współpracować z Kennethem Babyface Edmondsem. Atlanta Hitmakers uważa, że ​​ta dwójka stworzyłaby razem trochę odjechanej muzyki, a on zawsze był jego idolem przez długi czas. Legendarna byłaby również współpraca z Kodakiem, Black kid, Cudi, Kanye Westem i Taylor Swift.

Następna praca, która się zbliża, nazywa się „Sex Lies Rap” i opowiada historię jego małżeństwa z kobietą, rapu i kłamstw obojga. Wylądowanie w sobotni wieczór na żywo to cel wyznaczony przez Atlanta Hitmakers. „Muzyka jest bramą do telewizji”.

Warto przeczytać!  6 nowych albumów hip-hopowych, R&B i alternatywnych, których powinieneś posłuchać (tydzień rozpoczynający się 16 grudnia)

Śledź Atlanta Hitmakers na Instagramie: @Atlanta_HitmakersŹródło