Undergroundowy hip-hop spotyka G-Funk: artysta z Toronto Nec Nymbl i Bronze Nazareth współpracują nad nowym singlem „Back Turners”

Underground Hip-Hop spotyka G-Funk: artysta z Toronto Nec Nymbl i Bronze Nazareth współpracują nad nowym singlem "Obrońcy wsteczni"

Na undergroundowej scenie hip-hopowej, Nec Nymbl, artysta z Toronto z greckimi korzeniami, oraz Bronze Nazareth, członek Wu-Tang Fam z Detroit, połączyli siły, aby wydać nowy singiel „Back Turners”, który szczyci się „wielkim potencjałem i solidnym wykonaniem na najwyższym poziomie”. czym się chwalić”. Utwór, który ma wyluzowany, g-funkowy klimat, zawiera Nec Nymbl na wokalu w chwytliwym refrenie i w drugiej zwrotce, podczas gdy Bronze Nazareth wykonuje pierwszą zwrotkę jako główny artysta. Daedelus, znany również jako Angelo Exarchos, dodaje do utworu dodatkową pracę z syntezatorem i mocny bas.

Ta współpraca ukazuje wyjątkowe i innowacyjne, a jednocześnie purystyczne wibracje obu artystów i ma „dobre przesłanie, z którym wszyscy mogą się utożsamić”. “Obrońcy wsteczni” to wszechstronny utwór, którym można się cieszyć w różnych sytuacjach, czy to podczas jazdy samochodem, spacerów i słuchania muzyki w słuchawkach, podczas romantycznego wieczoru, a nawet w klubie lub z grupą przyjaciół.

Warto przeczytać!  Bankroll z udziałem Zoey Dollaz – „No Love” [VIDEO]

Nec Nymbl wcześniej współpracował z innymi członkami Wu-Tang Fam, takimi jak Dom Pachino (alias PR Terrorist of Killarmy), co świadczy o umiejętnościach i wiarygodności artysty na podziemnej scenie hip-hopowej prawdziwej szkoły. Nec Nymbl jest nie tylko utalentowanym producentem, ale także utalentowanym konferansjerem. Artysta przygotowuje kilka płyt LP z szalonymi funkcjami i różnorodnymi dźwiękami, więc fani undergroundowego hip-hopu powinni uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać więcej muzyki z Nec Nymbl.

Brązowy Nazaret jest również znany ze swoich umiejętności jako producent, raper i członek Wu-Tang Fam oraz od wielu lat aktywny na undergroundowej scenie hip-hopowej. Bronze Nazareth to siła, z którą trzeba się liczyć, jeśli chodzi o robienie kiepskiej produkcji i barów+flow.

W tym singlu „Obrońcy wsteczni„, Nec Nymbl i Bronze Nazareth połączyli siły, aby stworzyć utwór, który z pewnością stanie się hitem dla prawdziwych licealistów i miłośników undergroundowego hip-hopu. Fani gatunku powinni zapoznać się z tymi artystami, śledzić ich i wspierać ich muzykę. Jest to współpraca, która naprawdę prezentuje unikalne i innowacyjne brzmienie zarówno Nec Nymbl, jak i Bronze Nazareth, i jest obowiązkowa dla fanów undergroundowego hip-hopu.

Warto przeczytać!  NBA YoungBoy mówi, że za 100 milionów dolarów możesz mieć jego dysk twardy

Streamuj nowy utwór „Back Turners” w linkach znalezionych poniżej.

Spotify: https://open.spotify.com/album/2uDjiBPVUlJ3a2TM1i4PSK?si=InpczuxxQ3KU26P5xSEzMw

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=R4jMEoM83o0

Apple Music: https://music.apple.com/gr/album/back-turners-feat-bronze-nazareth-single/1661037017

Deezer: https://www.deezer.com/en/album/389208667

Muzyka Amazon: https://music.amazon.co.uk/albums/B0BQTLF5WS

Instagram: https://www.instagram.com/necnymbl/Źródło