Urazy Kelsey Harris po strzelaninie Tory Laneza pokazane na nowych zdjęciach

Po wydaniu wyroku skazującego w procesie Tory Laneza media społecznościowe zalały rozmowy dotyczące nowych dowodów i nagrań. Podczas gdy wielu kwestionowało moralność stojącą za takim zainteresowaniem, głośna sprawa stawała się coraz ważniejsza z każdym mijającym tygodniem. Ponadto w Internecie pojawiły się zdjęcia obrażeń byłego najlepszego przyjaciela Megan Thee Stallion, Kelsey Harris.

HOUSTON, TEKSAS — 26 LUTEGO: Kelsey Nicole przybywa na sesję odsłuchową The Stunna Bam w prywatnej posiadłości 26 lutego 2021 r. w Houston. (Zdjęcie: Thaddaeus McAdams / Getty Images)

Co więcej, zdjęcia pokazują obrażenia na jej nogach i rękach, a także łaty czegoś, co wydaje się być wyrwanymi włosami, rzekomo z nocy strzelaniny. Choć może się to wydawać niewygodne, w sekcji komentarzy wielu z zadowoleniem przyjęło nowe dowody. „Pokaż mi każdy dowód, jaki mają” – napisał jeden z użytkowników. „Chcę to wszystko zobaczyć! Dziękuję bardzo.”

Warto przeczytać!  Kolejny dzień, kolejna katastrofa Ticketmaster: Setkom posiadaczy biletów Bad Bunny odmówiono wstępu w Mexico City

Niektórzy byli jednak mniej chętni. „Kto karmi Niq tymi informacjami?” opublikował inny komentator, powołując się na źródło zdjęć. „A może to wszystko jest rejestrem publicznym?” Nawet jeśli niektórzy użytkownicy chcą przejść dalej, wyraźnie pozostaje wiele do omówienia i wzięcia pod uwagę w tej sprawie.

Według dziennikarzy i urzędników sądowych Harris odegrał kluczową rolę w skazaniu Laneza. Wyciekły telefon z przeprosinami od kanadyjskiego artysty do Kelseya, który pokazał, że jest świadomy tego, co się stało.

„Nigdy bym czegoś takiego nie zrobił, brachu. Po prostu an***a była tak cholernie pijana. Po prostu nawet nie rozumiałem, co się kurwa dzieje, brachu” – powiedział. „Niezależnie od tego, to niczego nie naprawi, a to nie sprawi, że moje działania będą właściwe, brachu. Po prostu bardzo tego żałuję. Nigdy nawet się tak nie ruszałem, brachu. Nigdy się tak nie ruszałem, brachu. Jak naprawdę, naprawdę, psie.

Warto przeczytać!  Ryan Leaf 1. runda NFL Pick on Fall From Top, Addiction, Prison Time & Life Now | Podcast Pivot

„Czuję się szalony, fam” – kontynuował. „Co się stało, już się stało, brachu. Nie mogę tego cofnąć, brachu. Mówię wam tylko, że mi przykro, brachu. Myślę, że byliśmy po prostu zbyt pijani, brachu. Kiedy dotarłem do domu, czarnuchy z off-topu dali mi z pięć shotów. Jak przy drzwiach, czujesz mnie? Byłem stamtąd.

Kelsey Harris potwierdził, że Tory Lanez zastrzelił Megan Thee Stallion w rozmowie z prokuratorami. Kelsey stwierdziła również, że Tory Lanez pobiła ją i wyciągnęła włosy, gdy próbowała bronić Megan pic.twitter.com/RXbCPpsjMk

— Kollege Kidd (@KollegeKidd) 30 grudnia 2022 r

Mimo to, co sądzisz o nowych wydarzeniach w przypadku Megan Thee Stallion i Tory Laneza? Daj nam znać w komentarzach poniżej. Ponadto, jak zawsze, bądź na bieżąco z HNHH, aby uzyskać najnowsze informacje na temat tej historii.

Warto przeczytać!  Hit-Boy, Cardo i inni rzucają wyzwanie DJ Khaledowi za komentarze Fruity LoopsŹródło