VEDO Hits z Chrisem Brownem i Tinkiem na albumie „Mood Swings”.

#image_title

Raport rymów

Opublikowano 15 stycznia 2023 r. | autorstwa Jerry’ego Doby’ego

Jedna rzecz dot ROZUMIEM czyli konsekwentnie przynosi wielkie rekordy, a tym razem dołączyła do niego ikona muzyki Chris Brown i niesamowite Tink na jego nowej płycie Wahania nastrojubardzo mile widziany projekt. Sprawdź oficjalną linię poniżej

Piosenkarka i autorka tekstów, która zdobyła platynę ROZUMIEM właśnie wydał swój wyczekiwany szósty album studyjny Mood Swings za pośrednictwem EMPIRE. Opisany jako jego najbardziej wszechstronny projekt do tej pory, 13-utworowy album oddaje różne nastroje mężczyzny poruszającego się po złożoności miłości i związków. W zmysłowym, a jednocześnie ostrym dziele występuje megagwiazda R&B Chris Brown, z którym VEDO otrzymał ostatnio nominację do nagrody GRAMMY za wkład w Warm Embrace. W Mood Swings występuje także urodzony w Chicago piosenkarz-raper Tink na innym wyróżniającym się utworze, Somebody.

Warto przeczytać!  Yung Miami twierdzi, że nie była zaskoczona, że ​​Diddy ma nowe dziecko

Produkcja Mood Swings obejmuje nagrodzonego Grammy producenta Needlyza, Spiff Sinatrę (Drake, 21 Savage, Future, Cordae, Latto), Troya Taylora (Trey Songz, Tink, Keyshia Cole), Hero the Producer (Dreamville, Tee Grizzley), Saint Luca (Lil Tecca, Blxst) i nie tylko.

VEDO - Wahania nastroju sztuka

VEDO przygotowuje fanów na kolejkę górską emocji, od miłości po pasję, wrażliwość, rozwój i nie tylko. Doskonałym tego przykładem jest ogromny kontrast między głównym singlem z albumu, Forever, pięknie napisaną balladą, którą fani natychmiast nazwali idealną piosenką weselną, a drugim singlem, Do You Mind, zabawnym, szybkim letnim hymnem. Podczas omawiania procesu twórczego albumu VEDO wyjaśnia, „To jest mój pierwszy album, w którym rzeczywiście pojawił się zespół pisarzy i pomógł mi w tym projekcie, a my wszyscy mieliśmy szansę naprawdę uczyć się od siebie nawzajem. Ale muzyka mówi sama za siebie, a my po prostu chcemy, żebyś poczuł… niezależnie od emocji i nastroju”.

Warto przeczytać!  Bun B i Statik Selektah nagrają swój nowy album „Trillstatik 2” na żywo na Twitchu

Wydanie zbiega się z imponującą falą rozpędu wywołaną pojawieniem się VEDO w obecnie wirusowym wydaniu Koncert małego biurka ze swoim wieloletnim przyjacielem i mentorem, Bileter, który nazwał go jednym z największych głosów tego pokolenia. Po tym występie nastąpił kolejny na festiwalu Something in the Water Pharrella i jego EP-ce z 2022 roku, While You Wait – wspólny projekt z super producentem I Parkera.

Mając na swoim koncie takie dokonania jak „Don’t Waste My Time” Ushera i Elli Mai, „Warm Embrace” Chrisa Browna i jego własny podwójnie platynowy singiel „You Got It”, wkład VEDO w listy przebojów R&B jest niezaprzeczalny. Przewidując wielki rok przed sobą, VEDO ogłosił w wywiadzie dla Sirius XM, że następny album jest już gotowy, wraz z planami aktorskimi i wypuszczeniem na rynek własnej tequili.

Warto przeczytać!  TREY RX udostępnia nowy singiel „Portra 400”

Jedno jest pewneświatło tego młodego lwa świeci jasno!

Vedo na gali Soul Train Awards 2022

LAS VEGAS, NEVADA — 13 LISTOPADA: Vedo bierze udział w rozdaniu nagród Soul Train Awards 2022, które zostały wręczone przez BET w Orleans Arena 13 listopada 2022 r. w Las Vegas w stanie Nevada. (Zdjęcie: Paras Griffin/Getty Images dla BET)

Ćwierkać

Tagi: Chris Brown, Empire, Wahania nastrojów, Nowa muzyka, Rhyme Report, Tink, Vedo


o autorze

Jerry Doby Dziennikarz i redaktor naczelny magazynu The Hype Połącz się z Jerrym na Twitterze i Instagramie pod adresem @jerrydoby_ MA i Ph.D. w dziedzinie komunikacji Członek Departamentu Sztuki i Kultury Stanów Zjednoczonych oraz Agencji Prasowej Stanów Zjednoczonych. Partner w THM Media Group, Inc.


Źródło