Victor Hugo Almonte Jr jest popularnym niezależnym artystą znanym jako Famousvicz

#image_title

11 listopada 2022 roku niezależny artysta muzyczny Victor Hugo Almonte Jr, znany również jako Famousvicz, wydał swój singiel „Sin”, który od tego czasu zyskał na popularności.

Artysta odbył dotychczas fenomenalną drogę, bo nie było mu łatwo. Tak się składa, że ​​jest też inżynierem, ponieważ poważnie traktował swoich naukowców; jednak muzyka była jego prawdziwą pasją i chciał za nią podążać. Karierę muzyczną rozpoczął już w wieku 20 lat.

Cytowano Famousvicza, który powiedział: „Zawsze byłem zwykłym dzieckiem, które znało znaczenie naukowców, więc pilnie się uczyłem i brałem udział w wielu grach. Ale w moim sercu to muzyka naprawdę nadawała mi bicie serca, więc po formalnym ukończeniu edukacji zdecydowałem się zaplanować w świecie muzyki”.

Warto przeczytać!  Charlamagne Tha God i jego żona Jessica otwierają sześć restauracji Krystal w Południowej Karolinie

Od początku swojej kariery przeszedł długą drogę. Nie może się doczekać, aby w dłuższej perspektywie stać się wielkim nazwiskiem, ponieważ wierzy, że ciężka praca ma moc zabrania nas do miejsc.

Zdaje sobie sprawę, że może być trudno przetrwać jako niezależny artysta bez ojca chrzestnego w świecie muzyki, ale fakt ten nie powstrzymał go przed osiągnięciem sukcesu. Uważa, że ​​im cięższe przeciwności, tym silniejszy powinien być zapał. Jego pasja do muzyki dodaje mu energii i jest przekonany, że jego nowy singiel zostanie dobrze przyjęty i przyniesie mu wiele pochwał.

Z pewnością wierzy w dawanie z siebie wszystkiego, co widać w płynnym przejściu akordów w jego muzyce. W nadchodzących czasach chce się dalej rozwijać i rozwijać jako artysta.

Warto przeczytać!  Tim Dog – 1991 – Penicillin On Wax (2017-Reedycja) (180 gramów Audiophile Coloured Vinyl 24-bit / 96kHz)

Aby dowiedzieć się więcej o nim, śledź go na:
Instagram: https://www.instagram.com/famousvicz/
Spotify: https://open.spotify.com/artist/53wuc8CBY0wgUDwBwHScd2
Linktree: https://linktr.ee/Famousvicz
Facebook: https://www.facebook.com/famousviczrealpage

Famousvicz jest niezależnym artystą muzycznym, który jest optymistycznie nastawiony do swojego singla „Sin”, który ma się wkrótce ukazać. Ma nadzieję, że swoją piosenką podnieci i uszczęśliwi swoich fanów.

© 2022, AMMPRO. Wszelkie prawa zastrzeżone.Źródło