W sieci krąży wideo przedstawiające niebo w Chinach, które wydaje się być krwistoczerwone [VIDEO]

W sieci krąży wideo przedstawiające niebo w Chinach, które wydaje się być krwistoczerwone

W Stanach Zjednoczonych Chiny są narodem, o którym zawsze się dyskutuje. Oba narody rywalizują między innymi w sporcie, technologii i edukacji. Jednym z głównych powodów, dla których Stany Zjednoczone wylądowały na Księżycu, było przekonanie, że Chiny wyślą człowieka jako pierwsze. Pomimo rywalizacji, a nawet groźby wojny, istnieje duża populacja chińsko-amerykańska. W świecie hip-hopu MC Jin jest dobrze znanym chińsko-amerykańskim raperem, który rozmawiał z Hip-HopVibe.com w 2014 roku.

Chiny są w rzeczywistości drugim co do wielkości krajem na świecie pod względem geograficznym. Liczące 1,426 miliarda mieszkańców Chiny są najbardziej zaludnionym krajem na świecie. W rezultacie chińskie miasto Chongqing jest najbardziej zaludnionym miastem na świecie. Z populacją 32 milionów mieszkańców samego miasta Chongqing jest 103 razy większe od Nowego Jorku. Rozwój Chongqing nastąpił stosunkowo niedawno, ponieważ miasto stało się największym na świecie w wyniku wzrostu liczby ludności w latach 2010-2020.

Warto przeczytać!  Giannis zrzuca drabinę z pracowników podczas krachu po meczu Po przegranej, Montrez zatrzymuje się, by go wezwać!

Podczas gdy Chongqing jest największym miastem na świecie, Chiny były najczęściej dyskutowanym narodem w mediach społecznościowych. Dziś rano wideo z ostatniej nocy stało się wirusowe na Twitterze. Wideo pokazało chińskie niebo z dziwnym czerwonym kolorem. W rzeczywistości kolor nieba można porównać do czerwonawego koloru, który jest częściej kojarzony z krwią. Nie wiadomo dokładnie, dlaczego niebo wyglądało w ten sposób, ale wideo rozpowszechniło się w mediach społecznościowych.

W sieci krąży wideo przedstawiające niebo w Chinach, które wydaje się być krwistoczerwone

Tajemnicze krwistoczerwone niebo sfilmowane w Chinach 😳 pic.twitter.com/64cPC5kZAS

— OddIy Terrifying (@OTerrifying) 29 listopada 2022 r

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…